Wpis z mikrobloga

@xeexee: One chcą być kobietami gdzie im wygodnie i mężczyznami też tylko tam gdzie im wygodnie.
Takie wybiórcze równouprawnienie. Jakoś na niższy wiek emerytalny nie krzyczą swoimi brzydkimi grubymi pupami ale na nie równe zarobki to i owszem
  • Odpowiedz
2019. Setki opracowań w temacie, a Vikopki nadal bazują na informacjach od innych Vikopków odnośnie tego czym jest feminizm.

Raz jeszcze przypominam, feminizm walczy o równe szanse. Nie o "coś więcej niż mężczyźni".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dziękuję za to że udało się zdobyć te plusy ja ciągle zbieram minusy niewiem czemu dziękuję raz jeszcze bóg jest odpowiedzią ja się modlilsm i się udało pozdrawiam
  • Odpowiedz
@pajratus: Ja jestem feministą, uważam, że wiek emerytalny powinien być równy dla kobiet i mężczyzn i wynosić około 70. Niestety moja ewentualna partia nie dostałaby więcej niż 2%. Mam zgrabny, szczupły i jędrny tyłek. Więc mylisz się Mireczku.
  • Odpowiedz
@xeexee: Zastanawia mnie dlaczego np. Wiek emerytalny dla kobiet jest osiagany wczesniej, podczas gdy kobiety zyja dluzej, ogolnie kobiety czesto maja wieksze prawa niz mezczyzni bardzo czesto, chocby wyroki w sadach o przyznanie opieki nad dzieckiem niemal z automatu jest przyznawane matkom, w latach 60 faktycznie mialy sie sluchac i byl stereotyp, ze kobieta powinna byc kobieca, umiec gotowac, sprzatac itd. Ale teraz to juz dochodzi do takich wynaturzen, ze nie
  • Odpowiedz