Wpis z mikrobloga

. Kraj ma wciagu 20 lat zbudować metro, gdy w państwie posługuje się trzema walutami, ponad 3 językami. I zgadnij co, połączyć różne administracje po różnych zaborcach to nie jest strzał palcami. Ale budowa metra była na pewno super ważna, a nie skrajne ubóstwo


@Frank_Forsyth: No i dodajmy, żę 10 lat po odzyskaniu niepodległości wybuchł największy kryzys finansowy w dziejach.
  • Odpowiedz
znowu zero argumentów i wyzwiska jako """"""""""""""""""dowód"""""""""""""""""

dzieci kochane, polska miała zasoby na budowę, zresztą nawet komuchy je mieli, jak to jest że w dawnej rosji powstało metro a u nas idioci nawet nie skumali że robią coś w drugą stronę niż trzeba?
  • Odpowiedz
@jacieniemog28: Porównywanie Imperium do państwa ulepionego na szybko. Porównywanie Komunistycznego państwa które jako jedyne nie odczuło światowego kryzysu, i w którym ludzie byli traktowani jako surowiec, do Polski która nie miała przemysłu, ani nowoczesnej technologii.
Geniusz
  • Odpowiedz
@Frank_Forsyth: nie dyskutuje się rzeczowo z tym dzieckiem, serio. Aż dziw bierze, że ten dzieciak ma 30 lat.

W skrócie - jak grochem o ścianę, nie przetłumaczysz, a na końcu wrzuci ciebie na czarno, jak prawdziwy mężczyzna lat 30 xD
  • Odpowiedz
@Frank_Forsyth: a najlepsze, że wyzywa ciebie od głupców, durniów, Polaków nazywa oczywiscie polaczkami, twoje argumenty zlewa a na koniec daje wysryw "znowu zero argumentów i wyzwiska" . Nie wiem jak Tobie, ale mi to podchodzi pod jakaś chorobę psychiczną (jak by co to nie jestem specjalistą, jak najbardziej mogę się mylic) :D


  • Odpowiedz
masz racje, ale w pewien sposób czytanie tych głupot jako argumentów jest dla mnie satysfakcjonujące xD


@Frank_Forsyth: przeczytaj kilka pierwszych lepszych wrzutek tego użytkownika. Do śmiechu to by było jakby to tak raz odpalił, może drugi. Ale to jest pełna działalność tego użytkownika. Święcie przekonany o słuszności swojej racji, nawet gdy jej nie ma. Wtedy współrozmówcy są dzieciakami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz