Wpis z mikrobloga

Siemka mam problem z #xboxone

otusz:
Kiedy ostatnio podłączyłem słuchawki do wejścia jack (słuchawki sony 3,5mm za 60 ziko) nie było słychać żadnego dźwięku,a wcześniej było.Niestety mam xboxa podłączonego do monitora i tak średnio mam inne źródło dźwięku,próbowałem już wszystkiego,słuchawki na innych urządzeniach działają,a kiedy podłączyłem do tv to również nie działały(Dźwięk z tv był normalnie w słuchawkach cisza) Podłączam je do pada,a xbox ma dopiero jakieś 3 dni (kupiony w outlecie). Wie ktoś jak to naprawić inaczej, niż oddać do serwisu ? Czy to normalne, że po podpięciu do monitora nie ma dźwięku (czy xbox ma wbudowany głośnik) anonki #help
  • 14
  • Odpowiedz
@Goodtajder musisz w ustawieniach dźwięku pogrzebać. Zdaje sie, że robisz głośniej i działa. Dźwięk możesz też podłączyć przez pada jackiem do aux'a w kompie albo głośnikach, ale bedziesz miał pada na kablu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goodtajder: w tv na bank trzeba ustawić w opcjach czy ma dźwięk iść na głośniki czy słuchawki. Z resztą możliwe, że w tv masz wejście audio na Jack 3,5 , a nie wyjście.

Co do pada, to cytat że strony Microsoft:

Od czerwca 2015 r. kontrolery bezprzewodowe dla konsoli Xbox One zawierają port 3,5 mm, który umożliwia bezpośrednie podłączenie standardowego kabla audio 3,5 mm. Po bezpośrednim podłączeniu zestawu słuchawkowego możesz
  • Odpowiedz
@ZaQ_1: jak wchodzę w ustawienia tego pada to nie mam nic o głośności *to znaczy jakaś opcja "Głośność jest ale jest szara i nie mogę jej kliknąć* a co do 1 pytania czy xbox ma jakiś wbudowany głośnik ? bo jak mówiłem na razie jest podłączony do monitora i żadnych dźwięków nie ma
  • Odpowiedz
Problem jako tako rozwiązany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sklepie mi powiedzieli ze wina pada bo nie widzi słuchawek, morał z tego taki że nie warto żydzić i dopłacić te 200 ziko niż brać z outletu (ikonka w prawym górnym rogu z przekreślonego mikrofonu powinna zamienić się na słuchawki)

dzięki anonki za pomoc
  • Odpowiedz