Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem w trakcie #wychodzimyzprzegrywu
Znalazłem kumpli, znalazłem hobby, schudłem, zacząłem bardziej dbać o wygląd, podjąłem dalszą edukację, mniej czasu spędzam w piwnicy etc.
Tylko z jedną rzeczą nie mogę sobie poradzić - chodzi o różowe paski a zarazem wcale nie chodzi o związki.
Lata spędzone w piwnicy i brak jakichkolwiek koleżanek, przełożyły się na to, że kompletnie nie potrafię rozmawiać z kobietami.
Powiem więcej, sama ich obecność to dla mnie spory stres.
Przez ten lęk, odpuszczam bardzo wiele domówek na które zapraszają mnie kumple. Na początku próbowałem wychodzić ze swojej strefy komfortu, pojawiałem się na imprezach, nawet z dziewczynami rozmawiałem, ale czułem się strasznie nienaturalnie. Kiedy zobaczyłem, że to nic nie daje, a jedynie sprawia, że zamiast się bawić, zadręczam się czy nie wyszedłem na #!$%@?, co raz częściej przestałem się tam pojawiać.
Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Na tym etapie życia nie zależy mi na związku, chciałbym po prostu normalnie czuć się w otoczeniu płci przeciwnej, a widzę, że nawet kiedy się zmuszam, to nic się nie zmienia.
Zanim ktoś napiszę, żebym przestał się zmuszać i podchodził do tego naturalnie - gdybym chciał podchodzić do tego naturalnie, to unikałbym wszystkich kobiet.
#gynofobia #kiciochpyta #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 5
PonadgabarytowyŻul: #!$%@? z ciebie. Podryw zostaw tym co zostali do niego stworzeni, bo czekają cię rozczarowania. Cipki się bierze jak towar w sklepie i one tego chcą, a nie rozkłada czerwony dywan księżniczce i zadręcza się czy jest się jej godnym. To one mają być godne ciebie bo jesteś zajebistym facetem. A jak nie jesteś to cóż, tak jak mówiłem, odpuść i zostaw to chadom.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua