Wpis z mikrobloga

@grim_fandango: Pytania mają za mało odpowiedzi, i są sformułowane w sposób wypaczający wyniki. Np. czy jestem za zmodyfikowaniem 500+ tak aby nie przysługiwał bogatszym - "nie", osobiście jestem za jego całkowitym zlikwidowaniem.
  • Odpowiedz
@GaiusBaltar:

Czy pensje dla parlamentarzystów, samorządowców oraz administracji publicznej powinny być podniesione?

Tak jak tutaj wypaczające wyniki. Co ma parlamentarzysta to samorządowca? Jedni zarabiają najniższą krajową i powinni dostawać więcej a drudzy powinni dostawać mniej
  • Odpowiedz
@grim_fandango: Ciekawa jest część dotycząca PIS. Ostatnio odmówiła zdaje się KO czy tam PO (w sumie już nie wiem) i cały wykop o tym był i się ludzie nabijali z tego (sam uważam, że to kiepska strategia) a tu teraz PIS . Aż zerknę czy jest na ten temat główna (normalnie unikam głównej)
  • Odpowiedz
@grim_fandango: wg tego testu Konfederacja nie ma zdania w sprawie handlu w niedzielę i 13 emerytury. Myślałem że w przypadku wolnościowców sprawa jest oczywista? A tak ponadto moim zdaniem to bez sensu jest dawanie pytań o bykowe czy ulgi dla firm skoro wszyscy się zgadzają w tym temacie, powinni skupić się na tych punktach programu, które odróżniają poszczególne komitety od siebie
  • Odpowiedz