Wpis z mikrobloga

Panowie wyciskacze, a w szczególności @darksed i @intruderxxl ktory dobrze wie jak ciężki jest to bój ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z ciekawości, dziś miałem chest day i było dość dziwnie. Zrobiłem standardową objętośc może ciut większa niż zwykle, a mianowicie zwykle robię dłuższe przerwy między seriami, dziś napędzony agmatyną i kofeiną w dużej ilości cały tening zrobiłem zachowując góra 40 sekundowe przerwy między seriami , skutek był taki że całe wyciskanie na płaskiej zrobiłem w góra 10 min zachowując objętość, jednakże w ostatniej serii zrobilem 2 powtórzenia mniej niż zwykle ( potem dorobiłem je w oddzielnej serii + bonusowe) na dziś jednak przypadało podejście pod większy ciężar co odpuściłem z powodu tej właśnie braku siły.
To teraz clue
Co jest korzystniejsze dla gainsów, zoranie się w taki sposób ( czuję do teraz ból klatki ) czy to że zrobiłbym trening wolno i dołożył w ostatniej serii czy jest to bez znaczenia
#mikrokoksy
  • 4
  • Odpowiedz
@dantealghieri: To zależy od osoby, ja nie lubię się śpieszyć podczas głównych bojów i odpoczywam długo szczególnie przy seriach 200+. Na dzisiejszym treningu miałeś większą gęstość treningową ale wykonałeś łaćznie mniejszą objętość niż miałeś zamierzone więc efekty będą delikatnie mniejsze. Krótkie przerwy są dobrze przy akcesoriach bo wtedy możesz zwiększyć objętość wykonując więcej ćwiczeń w takim samym czasie. Jeżeli twoje GPP( ͡° ͜ʖ ͡°) nie jest najlepsze
  • Odpowiedz
dziś napędzony agmatyną i kofeiną w dużej ilości cały tening zrobiłem zachowując góra 40 sekundowe przerwy między seriami , skutek był taki że całe wyciskanie na płaskiej zrobiłem w góra 10 min zachowując objętość, jednakże w ostatniej serii zrobilem 2 powtórzenia mniej niż zwykle ( potem dorobiłem je w oddzielnej serii + bonusowe) na dziś jednak przypadało podejście pod większy ciężar co odpuściłem z powodu tej właśnie braku siły.


@dantealghieri: jak
  • Odpowiedz
@dantealghieri: Więc wychodzi że zrobiłeś o 235kg(o intensywności ok 80%) mniejszą objętość niż zakładałeś, nie wydaje się to dużo ale gdy uzbiera się ilość kilku-kilkunastu treningów to przyrosty będą mniejsze.
  • Odpowiedz