Wpis z mikrobloga

@Sleeve dlaczego nie ma jeszcze górnych widełek wieku do głosowania. Przecież w którymś momencie ludzie zaczynają głosować już nie na swoją przyszłość a na cudzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@pepkodziobak śmiejemy się z obecnych emerytów, ale jak takie dzbany dzisiejsze dożyją emerytury to będzie jeszcze gorzej.
Mózg nieużywany bardzo szybko traci sprawność.

Moja matka prawie 90 lat ma.
Nie używa kalkulatora.
Jak się dowiaduje z prasy, że będzie rewaloryzacja emerytury o x % to bierze kartkę i długopis i liczy bez kalkulatora ile to będzie
  • Odpowiedz
@Sleeve: przecież babcia ma rację, 3% inflacji z jej emerytury nominalnie zje te 30zl i jej to nie przeszkadza, bo oszczędności nie ma a takim co mają 1000000 oszczędności już zje dużo nominalnie, może o to jej chodziło ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
jak bym słuchał mojej babci. Ale jak padło "a babcia wie, co to jest inflacja?" to oczywiście "mnie to nie dotyczy" :) I walcz tu z wiatrakami ¯_(ツ)_/¯


@Sleeve: I pomyslec ze ma wiecej rozumu i wiedzy niz mlody wyksztalciuch.

Emerytury sa waloryzowane wiec jej to nie dotyczy

Co wiecej ma tez w sobie wiecej godnosci czlowieka bo nie wdawala sie w bezsensowne dyskusje z korwinista.Mogla oczywiscie podniesc zarzut zwiekszenia
  • Odpowiedz
@Lapidarny: chciałoby się wziąć takiego na osobność i udowodnić mu, że się myli - ale i tak skończyłoby się na tym, że próbujesz zniszczyć wielką Polskę
  • Odpowiedz
@Lapidarny: Jeżeli Bóg istnieje i co lepsze zgadza się z tym, żeby jego Son został królem Bolzgi to powinien w tym momencie wysłać piorun i to nie na giewont!
  • Odpowiedz
@szarytusz: właśnie tak jest, a odczuwam to niestety najbardziej podczas zakupów. Wszędzie dookoła wszysykim lepiej tylko jakoś mi k@$#$@$ jednemu gorzej. Może to ze mną coś nie tak? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lapidarny: ja j***bie, ile to jeszcze lat zanim te mentalne prl wymrą śmiercią naturalną? 10-15? Potem zostaną Madki, ale już mniejsza ilość debili, a między nimi, a bombelkami, które dorosną powinno być jakieś 15 lat spokoju
  • Odpowiedz