Wpis z mikrobloga

W Polsce masz darmową edukacje, otwarte biblioteki - czy dzieci z najuboższych rodzin, uczą się najlepiej? Nie, bo biedota wylęgarnia patologii i w praktycznie każdym przypadku, ludzie są sami sobie winni


nie no wiadomix każdy jest kowalem własnego losu
urodziłeś się w biedzie zamiast ciepłego posiłku wsparcia miłości i drogich korepetycji dostałeś awantury stres przemoc psychiczną i podarte ubrania ?
twoja wina a poza tym mogłeś przecież to wszystko zignorować pójść spokojnie do biblioteki na tamtejszym komputerku nauczyć się programowania i zostać senior angular developerem to wszystko jest takie proste
ewentualnie założyć firmę i sprzedawać lemoniadę albo paruweczki
Chodtok - > W Polsce masz darmową edukacje, otwarte biblioteki - czy dzieci z najuboż...

źródło: comment_obnACUXYGqg6juII1tzswEhYYf4Uz7Zr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Chodtok: Przeczytałeś co napisałem? Gdyby patologii i biedakom zakazano rozmnażania to to o czym piszesz nie miałoby miejsca.

Zabawne również że nie wspominasz o wpływie genetyki na możliwości i jakość życia człowieka - bo przecież geny nie mają żadnego znaczenia, wszystko kwestia środowiska. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oho i nawet się argumentu "ad memum" doczekałem. Opisujesz patologiczną sytuacje i rozwiązanie jakie proponujesz to dotowanie pato-rodziców którzy
  • Odpowiedz
@mistellaire: nie jest głupia, tylko nie nadąża za obecnymi czasami... pamiętaj, że Ty też kiedyś będziesz stara!!! Życzę Ci takiego wnuczka jak ma moja babcia, bo inaczej nie będzie Ci kto miał nawet szklanki wody podać na starość. Znasz takie słowo trudne słowo jak "szacunek"?
  • Odpowiedz
@Sleeve: Tak tak na pewno, perspektywa na sranie na korytarzu / na dworze i jednocześnie głębokie rozważania o przyszłych technologiach XD

Oni nie spodziewali się, że tak będzie, raczej oczekiwali, że starość przyjedzie bez bólu
  • Odpowiedz
@mistellaire: nie będę polemizował, Ty wiesz swoje, ja wiem swoje. Co najwyżej mogę Ci życzyć, abyś mogła zweryfikować swoje słowa osobiście w 2070 roku! Pomyśl wtedy o mnie :)
  • Odpowiedz