Wpis z mikrobloga

Hi Mirki! Co zarzucacie dzisiaj na wieczór? Wiem, że sotd byl, to wbijmy z sotn ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

u mnie na testy Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Homme przy jagerbomb ( ͡º ͜ʖ͡º)

LNPH super oceniam globalnie, gdy projektuje, jest piękny, natomiast gdy wacham nadgarstek jest okropny, pierwszy raz tak mam z perfumami, co jest dla mnie zadziwiajace
#perfumy #sotn
źródło: comment_LxEwlzlikGQhbBUuQeJRHi2jQy7dsPWj.jpg
  • 22
@vizori właśnie to jest super w perfumach, mówisz, że red Tobacco to smierdziel, ja tak jestem w stanie powiedzieć o Grand soir, mam sampla i próbowałem go nosić, ale szanuje Cie bardzo za szczerą opinie!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ryshardi: Tu akurat mnie zaskoczyłeś, wydawało mi się że GS to zapach bardzo bezpieczny :o Napewno nie pomylił Ci się z APOM? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vizori nie, na pewno, mam sampla APOM jak i zarówno GS, najwidoczniej nie siedzi bursztyn, uwielbiam tytoń, wanilie, róże itd... Ale jak widać bursztyn mi nie siedzi, to jest fajne w perfumach
@Ryshardi: dzisiaj wieczór przy kompie, więc po pół psika na zgięcie łokci Montale Black Aoud. Ten zapach z bliska capi czymś ciemnym, spalonym, a jak projektuje to czuć taką konfiturę różaną.