Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@97przemo97 zazdroszczę metabolizmu :) ja mam wrażenie, że łapie tłuszcz od samego myślenia o jedzeniu :(

W moim przypadku uzyskanie i utrzymanie efektu pewnie będzie się wiązało ze sporymi wyrzeczeniami.
Ale sam trening to w sumie przyjemność, grunt żeby był regularny, póki co mam sporo wymowek, ale od października ogień :)

Miłego weekendu, Mirku!
  • Odpowiedz
@tegie: trening to przyjemność ale ze wzgeldow takich ze to trening a nie dlatego ze jest łatwy. Jak masz lekki trening to #!$%@? tym zbudujesz. Mam nadzieje ze cwiczysz jakims przemyślanym opartym na wielostawowych
  • Odpowiedz
  • 0
@97przemo97 na razie jestem na etapie powrotu do ćwiczeń i odbudowy starej siły. Nie były to żadne wielkie osiągnięcia, ale jak na gościa z IT, który wcześniej nie ćwiczył i nie umiał się nawet podciągnąć....
Rekordy: MC 140kg, siad 105kg, ława 85kg. W szczycie formy udawało się nawet zrobić muscle up na drążku.
Także podstawowe wielostawy są/będą w docelowych treningach. Szukam czegoś ciekawego, bardzo podoba mi się kalistenika, ale do tego
  • Odpowiedz
@NooB1980: Ale mam bekę. Niezła sraka w gaciach. Gość który wykręcił formę widac naturalnie, chociaż gen siedzi do niskiego BFa, zrobił to na HC, #!$%@? diety smalcowe, a Ty nie masz się do czego #!$%@?ć. Może tak kostka masła na osłodzenie i ukojenie nerwów dziadziu?
  • Odpowiedz