Wpis z mikrobloga

Eh xD Oglądałem dzisiaj kilka aut, rynek aut używanych w Polsce to naprawdę xD To temat na inny wpis bo historie to hity jak #!$%@?, no ale do rzeczy. Szukam autka na weekendy między 10 a 20k, od 150-170 koni w górę, coś czym można się pobawić w weekendy, da mnóstwo frajdy z jazdy i jednocześnie nie trzeba będzie ładować fury siana w remontowanie takiego auta. Na ten moment Mini Cooper S (1.6 170 koni) i no nie mam pomysłu za czym się jeszcze rozglądać, E46 mnie trochę odpycha a naprawdę kończą mi się pomysły, może ktoś coś podrzuci ciekawego? Rocznik od 2000 w górę raczej.
#motoryzacja #samochody
  • 42
@Nixon52: i raz jeszcze Lexus is200. Za ta cene kupisz z koncs produkcji 2005 rok. Fajne autko z napedem na tyl. Lekka dupa wiec przy 155 koniach fajnie kozna polatac. Sa tez pakietsm turbo troche ponad 200 kunia i to juz lata jak diabel. Autko stylowe i w miare malo popularne a czesci to nie problem bo to przecie toyota. A i nie psuje sie zbytni bo to lexus.
@Nixon52: dlatego warto poszukac z turbo. Albo samemu zamontowac w tym modelu jest to akurat nie trudne na ebay masz komplety dostepne od reki pod ten wlasnie silnik. Mialem taka 200 i bardzo milo ja wspominam. Jedno z lepszych autek ktore mialem zżyłem sie z nim normalnie.
@Nixon52: smao turbo to koszt okolo 4500zl. Montaz nie kosztowal mnie duzo bo robil mi to ziomeczek. Nie jest jakims specjalista zwykly mechanik i w jeden dzien bylo wszysko pieknie ogarniete. Ogólnie te silniki można krecic lekko do 280 bez jakis wiekszych modyfikacji. Ja zastanawialem sie juz nad swapem na silnik 2jz ale te koszta juz mnie przerosly bo to juz gruba akcja ale 580 koni kusiło.
@Atreyu: Ech by to #!$%@?. Chyba rozejrzę się jeszcze za Mini, może spróbuję coś sciągnąć z Niemiec. Rynek aut używanych w Polsce to #!$%@? żart i naprawdę trzeba mieć mnóstwo czasu i cierpliwości do użerania się z debilami. Niestety, kraj oszustów i złodziei.
@Nixon52 popatrz na clio 3 rs przedliftowe, z wolnossącym 2.0. Nie wiem, czy kupisz za 20k, ale może Ci się spodoba i piątkę dorzucisz ( )
@Nixon52: Mx-5 nb z silnikiem 1.8 140 KM daje radę. Jest lekki.
Z takich zabawek weekendowych to zostaje ci ew. Clio 2 Sport Ph2 2.0 172 KM, a po małych modach 180-190 KM+
@Nixon52 93, aero ma 210 KM po chipie 250. Ewentualnie 2.0t oryginalnie 175 KM ale ceny dużo niższe bo bez pakietu aero, słabsze hamulce, ale po mapie ponad 200 KM na miękko.
@m4rk: Znalazłem e46 za śmieszne pieniądze w dobrym stanie, silnik suchutki, blacharka cała, po żadnym dzwonie nic, piękna niebieska kupeta w manualu, tylko 150 kunia ale chociaż R6