Wpis z mikrobloga

@CZARNYCZAREK: mam stare moto g5 chyba i smiga elegancko. A dalem chyba z 700 zloty xd plus jak nim trzachne dwa razy sama dow wlaczy latarka xd najlepsza funkcja ever. A jak sie #!$%@? to kupie za gotowke tez motke jakas albo sonego bo tez lubie. Z fartem xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam androida i ios. Ilość reklam na androidzie mnie przeraża

@patryqo: ale wiesz, że możesz reklamy zablokować jednocześnie we wszystkich aplikacjach i przeglądarce?
  • Odpowiedz
@CZARNYCZAREK: mam xz2 compact od okolo roku, może półtora. Kiedyś pamiętam, że przejście z jednej wersji andka na drugą wymagało wipe,bo były problemy. Nie robiłem wipe,wszystko działa ok. Jak będę miał więcej czasu to zrobię wipe, żeby zobaczyć jak to wpłynie na telefon.
Po czasie mulą telefony z pamięciami eMMC
  • Odpowiedz
@Kolorowezworki: do dzisiaj znam Androidowców, którzy rozłączają interfejs WiFi gdy go nie używają, a włączony cały czas Bluetooth, to już w ogóle nie do pomyślenia, taki tam macie dobry power management w tym Androidzie xD
  • Odpowiedz
@Ranger: Czemu tak sądzisz? Mam Samsung A9 2018 i normalnie nie wierzę że wcześniej miałem IpX. Samsung #!$%@? aż miło.
Przyznać trzeba rację, że ten model słabo wypada z grami wyższego kalibru ale ten akurat model do gier nie był przewidywany. Poza tym nie tnie i jest ogólnie zajebiście :)
  • Odpowiedz
@Zamanosuke: miałem dwa samsungi, oba przejawiały nieprzewidywalne zachowania (przykładowe zeżarcie baterii "bo tak" w nocy i brak budzika o poranku).
Nie jestem fanem flagowców, bo nie potrzebuję gier ani ciężkiego softu na komórce i od kiedy mam Xiaomi (już drugi model) nie narzekam na nic (poza zbyt dużą wielkością w aktualnym, ale takie czasy :( )
  • Odpowiedz
@Wolf1986 nie znam się,ale się wypowiem odcinek 2137

Może jakieś noname z Chin tak mają, ale taki S7 ma wsparcie cały czas. Co prawda ostatnio ograniczone do aktualizacji zabezpieczeń, ale premierę miał na Androidzie 6, a dostał aktualizacje do 7 a potem do 8. Aktualizacje miesięczne miał do lipca tego roku.
  • Odpowiedz