Wpis z mikrobloga

Hej ho. Może ktoś z was miał coś podobnego i wie co zrobić bo ja wysiadam. Chciałem doładować revoluta. Zawsze robię to przez ich apke, mam tam podpiętą swoją kartę debetową PKO BP i zajmuje to kilka sekund.

Dziś chciałem to zrobić to najpierw revolut mi kazał podać kod CVV2. No spoko, może wygasła jakąś ważność certyfikatu czy inny shit. Podałem i wtedy przerzuciło mnie na stronę logowania banku. Zalogowałem się, mam wpisać kod jednorazowy sms do zrobienia przelewu. Spoko, przyszedł kod, wpisuje i... Dupa. Komunikat taki jak na obrazku. Próbowałem już kilka razy i nic. Nie wiem komu to zgłosić bo nie wiem czy to wina #revolut czy #pkobp

Zna się ktoś na tym? Musiałem robić ręczny przelew do revoluta i czekać cały dzień na zaksięgowanie tego. Okazja przepadła.

Z góry dzięki za pomoc :)

#banki #bankowosc #kiciochpyta
Machinae_Supremacy - Hej ho. Może ktoś z was miał coś podobnego i wie co zrobić bo ja...

źródło: comment_wjd2PZvTzq8kG4XeNUEOg5hJbDhVwxyU.jpg

Pobierz
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Machinae_Supremacy: to jest problem z Twoim bankiem. Generalnie ostatnio się zwiększył wymóg co do transakcji kartą na revoluta. Najpierw wpisujesz cvv (to jest po stronie revolut) a później dostajesz przekierowanie do banku (w twoim przypadku PKO).
@ciemna_masa no to pięknie. Juz widzę jak zadzwonię na infolinię pko i opiszę problem, a oni stwierdzą, że źle wpisuje kod SMS... Najgorsze, że jak chodzi o użycie kodu sms w innym celu to wszystko gra. No i revolut otwiera stronę pko w swojej ramce, może tu jest problem?