Wpis z mikrobloga

  • 3
Co bierzecie na lepszy sen? Cały tydzień męczę się z brakiem snu, tj. zasypiam bardzo szybko ale budzę się po 2-3h snu i później zasypiam przez kolejne 2h i śpię może z godzinę, czuję się fatalnie. Biorę melatonine 3mg przed snem i nic nie odczuwam, Mirko pomóż ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia
  • 24
  • Odpowiedz
@Mzil: melatonina nie działa od razu, trzeba przyjmować 2-3 tygodnie, żeby działanie było zauważalne.
Zadbaj o ciszę, wygodne łóżko i zaciemnienie sypialni.
  • Odpowiedz
@Mzil: Nie ćwiczę po 18. Nie jem dużego posiłku poźniej niż 2h przed snem. Wietrzę pokój przed spaniem przynajmniej 30 minut. Mam materac dostosowany do mojej wagi. Odcinam wszystkie źródła światła, włączając w to ledy z elektroniki.
Jak jestem zbyt pobudzony to biorę długą gorącą kąpiel.
Sen mam bardzo dobry. Naturalnie budzę się po ok 8h praktycznie zawsze przed budzikiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mzil: chłodniej w pokoju, świeża pościel, magnez, zmęczenie, dostatecznie dużo kcal. Melatonina 0,5 mg (wyższe dawki nie są skuteczne), cetyryzyna (lek na alergię, nieszkodliwy, tani a zamula zajebiście).
  • Odpowiedz
@edayta: Ostatnio mi jeden mirek uświadomił że ashwa może mieć paradoksalną reakcje że pobudza organizm i tak było w moim wypadku. Na początku mnie usypiała ale po regularnym braniu zaczęła działać wręcz pobudzająco.W ogóle nie mogłem spać jakbym przedawkował kofeinę. Przerzucenie się na poranne dawki pomogło a wieczorem usypiam się kompleksem składników na lepszy sen z Treca.
  • Odpowiedz