Wpis z mikrobloga

Często zapominacie o pewnym fakcie. To że jesteście wyżsi od kobiet nie wystarcza. To my faceci mamy tak, że fajnie jak kobieta jest niższa i tyle. Dla kobiet jednak wzrost ma większe znaczenie, przecież nie wystarczy by facet był wyższy, musi być ODPOWIEDNIO wysoki.

Jeśli na tle innych facetów wypadacie na niskich to macie o wiele mniejsze szanse na bycie postrzeganym jako atrakcyjni. A przypominam, że średni wzrost mężczyzn w Polsce to bodajże 178cm, więc te mityczne 180cm nie jest wcale kłamstwem. To jest dla wielu kobiet absolutne minimum. My jako faceci postrzegamy atrakcyjność kobiet bardziej jednostkowo, nie obchodzi nas to czy na tle innych kobiet lepiej ona zarabia czy ma lepszy wzrost itd., liczy się tylko to co jest tu i teraz, przed nami. Natomiast atrakcyjny facet to taki, który podoba się OGÓLNIE kobietom. Dlatego facet staje się bardziej pożądany w momencie gdy jest w związku, bo wtedy kobiety czują, że ten facet podoba się innym, czyli że na tle innych mężczyzn ma dobry status i wypada świetnie w tej konkurencji. To wszystko to #!$%@? gra, rynek. W tych czasach ten rynek jest w fatalnym stanie, ale uważam, że on naturalnie też jest #!$%@?. Jest pewien okreslony kanon atrakcyjnych cech i one często są bardzo ładnie racjonalizowane i opisywane, kiedy w rzeczywistości są płytkie i zwierzęce - i kropka. Albo jesteś w tym kanonie, wpisujesz się w pewne schematy - albo jesteś nieatrakcyjny. Romantyczna miłość to działa w bajkach.

Przyznam, że trochę denerwuje mnie to jak faceci postrzegają odbiór świata kobiet przez pryzmat swojej męskiej perspektywy - i na odwrót, czyli gdy to kobiety odbierają mężczyzn swoją kobiecą miarą. To ignorancja i naiwność.

#przemyslenia #przegryw #redpill #mgtow #blackpill #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow

https://www.youtube.com/watch?v=QA60MX47Kv0
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Thachi: typ o wzroście czołgisty here, 166 cm. Miałem dwie partnerki, ale i tak ciężko jest się kłócić z tym, że ludzie patrzą na wygląd. Może ktoś się poczuć źle, być mu przykro, ale tak już jest. Nasza fizyczność, to najlepsze odzwierciedlenie dobrych genów. Wysoki, dobrze zbudowany mężczyzna, o wyraźny rysach, gęstych włosach to bank dobrych genów. I vice versa w przypadku kobiet. Nie ma w tym nic strasznego, a
  • Odpowiedz
@Thachi: mam 187 i jest git ale mój ziomek ma 174, krzywe zęby, zakola i piękną żone.Dlaczego?Bo fajny z niego typ.Nie piękny i przystojny a taki na którym można polegać i konie kraść.Ot co..
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peczu: ja bym nie chcial miec po prostu partnerki, bo to kazdy beciak moze miec. Ja bym chcial jezeli juz to wzbudzac pelne zainteresowanie, czyli tez emocje i pozadanie
  • Odpowiedz
@maciej-zabur: Wiesz, doceniam twoją analize, problem tylko w tym, że ona jest logiczna, a kobiety odbierają wzrost czysto emocjonalnie. Ogólnie z tego co w wiem w zawodowych walkach wzrost jest jednak ważny, siła siłą, ale jak ktos ma dłuższe kończyny to ma po prostu większy zasięg
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nikola_vel_makia: lecisz na czarną listę za bycie p0lka i kategoryzowanie ludzi przez pryzmat tego że tylko wysocy zasługują na miłość. Co to za miłość skoro ty tylko z wyrachowaniem planujesz rozwój konkretnych genów niczym zwierzę?
  • Odpowiedz