Wpis z mikrobloga

@sorek: Poszukaj informacji o człowieku, a później pisz :) Albo nie! Wyręczę Cię z tego, bo jednak za bardzo jesteś zajęty spiskowymi teoriami nt. tego, czy otrzymuje za każdy post pieniądze.
Ten pan to nie jest random, bo startował do europarlamentu właśnie z list Konfederacji. Ponadto był burmistrzem miasta Grajewo. Ale okej, to dalej random.
@sorek: Pisanie postów na poziomie niższym niż podstawowym z powodu urojenia nt. tego, że każdy jest przeciwko Konfederacji i że tylko Konfederacja może uratować świat. Proszę udowodnić, że otrzymuję wynagrodzenie z tytułu pisania postów jako tzw. płatny troll. W innym wypadku proszę nie pisać oszczerstw w moim kierunku, bo to tylko świadczy o twoim nędznym poziomie. W moim regionie osoba ta jest znana i działa politycznie, stąd znam tego człowieka.
Kończę
@sorek: Aha, czyli nie jestem za Konfederacją to z automatu jestem za PO lub PiS? Oczywiście marginalizujemy inne opcje, spoko...
KONIEC XD Pierwszy raz kogoś dodaję na czarno. Teraz rozumiem, na co taka opcja. Ja do Ciebie piszę konstruktywnie, a Ty do mnie rzucasz ochłapy zamiast napisać coś sensownego w odbiorze. Tak się nie dogadamy.
@Volki: Nie znam słownika wykopowiczów, którzy siedzą tu od 10 lat kilka godzin dziennie. Ja oczekuję normalnego języka, a nie takich szyfrów. Jeśli kogoś triggeruje moje pisanie do tego stopnia, że ktoś ciągle się powtarza to niech sobie daruje, bo pod wpływem emocji nie należy niczego pisać. Jak ktoś jest kucem to niech sobie nim będzie, ale niech mnie nie atakuje z dupy za to, że ja nim nie jestem. Gdyby