Wpis z mikrobloga

@Horaccy: Weź chociaż ogarnij kiedy używać słowa „tudzież”, bo wychodzisz na głupka, który nie potrafi poprawnie stosować słów. On wcale nie jest synonimem „albo” bądź „lub”...
  • Odpowiedz
@Horaccy

Tak. To nie są prośby o łaskawą tolerancję. To komunikat do czego macie się stosować. Jako że globalne trendy wskazują na sukces tej przemiany ideologicznej, radziłbym zacząć się stosować. Będzie potem łatwiej ;)
  • Odpowiedz
Oh rly...?


@kompek: I co tam jest konkretnie, bo treść jest niedostępna? Jak "śmieszny obrazek" na profilu facebookowym ma dowodzić cokolwiek?

A dopuszczasz obrażanie mizoandry za bycie mizoandrą? Bo jakoś nigdzie od nikogo z lewej strony nie słyszałem potępienia hasła "Przemoc ma płeć. Ofiarami są kobiety i dzieci, a sprawcami są mężczyźni.", a jest to dla mnie obraźliwe jako
  • Odpowiedz
skończ już z tą nietolerancją dla nietolerancji, bo zwalczasz ogień ogniem, nienawiść nienawiścią. To nie sposób rozwiązywania konfliktów, a zaostrzania ich.


@haaryballs: Nie sądzę - w tym wszystkim chodzi o pokazanie o jak zupełnie innych sytuacjach mówimy. Wyzywanie kogoś, kto pała nienawiścią (np. katolików, nacjonalistów, rasistów, muzułmanów etc.) po konkretnych sytuacjach (np. zadyma w Białymstoku, kazania Jędraszewskiego) jest ZUPEŁNIE czymś innym, niż wyzywanie niewinnych ludzi przez tych nienawistnych ludzi. To jest pokazanie gdzie leży prawda.

Nie róbmy z siebie idiotów twierdząc, że Kościół Katolicki jest nagle
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: z Tobą rozmowa nie ma sensu, wciąż masz klapki na oczy i powtarzasz to samo, mało tego, upierając się, że to co mówię należy interpretować inaczej. Ale cóż, jestem uparty, więc po pracy jeszcze Ci odpiszę, ba, nawet z chęcią podlinkuje krzywe akcje Waszych aktywistów.
  • Odpowiedz
nawet z chęcią podlinkuje krzywe akcje Waszych aktywistów.


@haaryballs: Czekam na cipkomaryje i wniosek, że skoro jedna osoba coś robi by zarobić na kontrowersjach, to znaczy, że wszystkie ruchy emancypacyjne są takie. I kolejny wniosek, że to ma taką samą wagę co kazanie arcybiskupa katolickiego.
  • Odpowiedz
cokolwiek


@johny-kalesonny: Tak, cokolwiek dowodzi, bo to był obrazek z dosyć popularnego fanpejdża, gdzie stwierdzono obojętność otyłości dla zdrowia - pierwszy z brzegu głośniejszy przykład.

stwierdzenie
  • Odpowiedz
@MadokaDobraWaifu:

Oho

Od ścigania nazioli są odpowiednie służby a nie jakaś bojówka wymierzająca sprawiedliwość

W ogóle fajnie obserwować jak próbujesz podłączyć się pod dyskusję z marnym trolololo i wszyscy zgodnie Cię ignorują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak, cokolwiek dowodzi, bo to był obrazek z dosyć popularnego fanpejdża, gdzie stwierdzono obojętność otyłości dla zdrowia - pierwszy z brzegu głośniejszy przykład.


@kompek: A można o drugi z brzegu? I tak nie mogę zobaczyć tego na fanpejdżu. No i znowu, przykład obrazka na fanpejdżu jako dowód na coraz bardziej popularny pogląd, że otyłość niby nie jest niezdrowa to głupi argument.

Zatem mogę mówić "AIDS ma orientację - jest nią orientacja
  • Odpowiedz