Wpis z mikrobloga

@gerwant2k: szczerze mówiąc - z racji wykonywania kilka lat temu zawodu sprzedawcy różnego badziewia elektronicznego w dużym sklepie mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że zdecydowana większość (dążąca do 100%) produktów z logo Manty (przecież nie produktów Manty) to budzący niechęć ze względu na jakość wykonania badziew, często rozpadający się po wyjęciu z opakowania (np. słuchawki komputerowe czy inne drobne akcesoria).
Miałem do czynienia (posiadam) produkty Savio, niektóre tylko oglądałem i w
Też ci radzę przeglądać tag bo mnie z kimś pomyliłeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Eskeel: aaaa, kumam, w tej ostrej wazelinie stawka jest większa ( ͡º ͜ʖ͡º)

Otwierajcie oddział w Szczecinie, albo w okolicach bo prace zmieniam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dominowiak: Bardzo dziękujemy, cała rzecz polega na tym ze my testujemy nasze produkty przed zakupem i po zakupie i mamy swój serwis, laboratoria i zasoby ludzkie. Wolimy jak nasi klienci sami nas oceniają dlatego tutaj jesteśmy. Stawiamy na pierwszym miejscu na optymalna cenę przy jak najwyższej jakości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gerwant2k: A jakieś argumenty czy kolejny wykopek co tylko dziamgolić potrafi bez żadnych argumentów? I nie, nie współpracuje z nimi ale wkur*ia mnie takie myślenie

To jest **** wartę bo ja tak mówię i koniec kropka.


Widziałeś chociaż recenzje na ceneo albo media-expert ewentualnie wykop? Nie, to za przeproszeniem ucisz się i tyle w temacie chociaż wnioskując po twoich wpisach nie mam do czynienia z jednostką nawet średnią.
@Eskeel: xD. Dobra walcz dalej o honor firmy, może dostaniesz kubek. Do firmy nic nie mam. Zadałem proste pytanie bo widziałem, że działalnością się pokrywają z manta i chce się dowiedzieć xD. Ale na wykopie pieski już szczekają jak z solgazem i liżą dupe bo liczą na koszyk produktów xD.
@SAVIO_multimedia: pozdrawiam i życzę dobrego rozwoju, ale wiedzcie że łaska wykopu na pstrym koniu jeździ i nie uzależniajcie sukcesu od
@gerwant2k: Dostałem od nich koszulkę i podkładkę i to nie za darmo. Nie jestem niczyim pieskiem po prostu śmiechu wartę jest takie pisanie. Nie bronie ich honoru, oni wiedzą dlaczego tak zaciekle ich bronie, żaden układ czy coś bez korzyści chociaż mógłbym zażądać za pewną pomoc ale czy to zrobiłem, nie z prostego powodu. Heheszkuje cały czas sobie jak było z wpisem co by otwierali punkt w Szczecinie bo pracę zmieniam,
@gerwant2k: Mirku, rozumiemy jakąś frustrację z Twojej strony, ale czasami warto zapytać lub samemu się dowiedzieć niż być opryskliwym i coś domniemywać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jesteśmy firmą z Rzeszowa na rynku od lat 90 jako producent. Kilka lat temu weszliśmy na rynek elektroniki użytkowej.

Mając doświadczenie, laboratoria, produkcję, serwis i montażownię postanowiliśmy rozpocząć współpracę z firmami z PRC. Produkcja akcesoriów to nie jest typowy "rebrand", nas