Wpis z mikrobloga

Ziomale, mam pytanko, czytalem dużo na internetach i ogladalem troche filmow na YT ale nadal jestem confused. Waze 73kg i chce taka wage utrzymać ale zmniejszyc procent tkanki tluszczowej w ciele pozbywajac sie moich mantits, ale chce wyrobic tez ladna sylwetke. Da sie jedno i drugie na raz?
#mirkokoksy
#mikrokoksy
#silownia
  • 31
  • Odpowiedz
  • 0
@bedopies ja mam podobnie i stwierdziłem, że robię redukcję
Jak już się wytnę z tłuszczu to poleci masa. Jakbym miał robić teraz masę, to i tak by mi nic to nie dało, bo dalej byłbym otłuszczony
  • Odpowiedz
@VirusX: bo bedac nowicjuszem latwo zalapiesz mase miesniowa i spalisz tluszcz na raz. Taki stan nie bedzie sie utrzymywac zbyt dlugo to jest tak zwane noobgains,
Oczywiscie musi leciec odpowiednia dieta(zeby to lepiej szlo) no i wedlug mnie tez cardio.

Majac wiecej masy miesniowej, bedzie Ci tez latwiej zrzucic tkanke tluszczowa.
  • Odpowiedz
@bedopies: Niby się da robić rekompozycję, ale to nie jest wcale takie poste i wątpię czy będziesz w stanie stwierdzić czy ona u ciebie zachodzi czy nie. Lepiej masuj i redukuj jak trzeba, nie będziesz się zastanawiał czy faktycznie jest jakiś postęp.
  • Odpowiedz
@VirusX: bo bedac nowicjuszem latwo zalapiesz mase miesniowa i spalisz tluszcz na raz. Taki stan nie bedzie sie utrzymywac zbyt dlugo to jest tak zwane noobgains,


@Estetykatopodstawa: a jak długo to może potrwać? Ja jestem na tym etapie i mnie to nakręca do dalszych ćwiczeń i boje się, że jak wszystko stanie w miejscu to mi się odechce. Trzymam dietę i chodzę na siłownię od około trzech miesięcy.
  • Odpowiedz