Wpis z mikrobloga

bo masz dobre geny i normalne wychowanie. Gdyby za poglady zostawalo sie przegrywem to bys juz nim byl.


@Bochun: Geny mam przeciętne (a podobno większość kobiet na przeciętnego faceta nawet nie spojrzy, bo tak na tagu #przegryw pisali), a o moim wychowaniu gówno wiesz.

Przegryw to tylko poglądy.

Można mieć naprawdę słabe geny i kijowe wychowanie, a nie być przy tym agresywno-płaczliwym przegrywem z pretensjami do całego świata, a przede wszystkim
Jesli przegryw to tylko poglady to ty nim jestes.


@Bochun: nie jestem, bo mam konstruktywne poglądy. Ty jesteś przegrywem, bo uważasz że wszystko zależy od genów i wychowania, przez co nie uznajesz możliwości poprawy swojego losu na lepsze.

Ja uważam że zawsze warto iść do przodu i polepszać swój los, zamiast skomleć w internecie.
@Strzelec_Kurpiowski:

przez co nie uznajesz możliwości poprawy swojego losu na lepsze.

Urojenia masz.

Ja uważam że zawsze warto iść do przodu i polepszać swój los, zamiast skomleć w internecie.

Znowu chochol. Jak nie to daj dowod na moje skomlemie.

Uwazamy wiec dokladnie to samo.
To znaczy ze
-obaj jestesmy przegrywami przez poglady
-obaj nie jestemy przegrywami
-ty nie jestes przegrywem przez poglady ale ja juz tak, wiec musi byc jeszcze jakis
Urojenia masz.


@Bochun: to nie są urojenia. Skoro twierdzisz, że wszystko zależy od genów i wychowania, to znaczy że nie możesz nic zmienić, bo nie masz na to wpływu.

Znowu chochol. Jak nie to daj dowod na moje skomlemie.


Proszę bardzo.
https://www.wykop.pl/wpis/43754933/1-badz-prawkiem-25lvl-zero-szans-na-poderwanie-dzi/#comment-154626905

Predzej przecietniak zarucha na tinderze niz trafisz na taka w polsce


Co to jest jak nie skomlenie?

-ty nie jestes przegrywem przez poglady ale ja juz tak, wiec musi
@Strzelec_Kurpiowski:

Skoro twierdzisz, że wszystko zależy od genów i wychowania, to znaczy że nie możesz nic zmienić, bo nie masz na to wpływu.

Polecam sie doedukowac bo medycyna troche sie rozwinela od ostatniego czasu. Sterydy, operacje plastyczne sa dostepne dla coraz wiekszego grona ludzi.

Co to jest jak nie skomlenie

A niby jest? Nic tam nie napisalem o sobie, o tym co ja moge, czego nie moge. To jest po prostu
Polecam sie doedukowac bo medycyna troche sie rozwinela od ostatniego czasu. Sterydy, operacje plastyczne sa dostepne dla coraz wiekszego grona ludzi.


@Bochun: i co z tego, skoro dalej masz fałszywe podstawy?

A niby jest? Nic tam nie napisalem o sobie, o tym co ja moge, czego nie moge. To jest po prostu fakt.


To żaden fakt, tylko skomlenie i to fałszywe.

Alez ty tak nie uwazasz. Tzn wydaje ci sie ze
@Strzelec_Kurpiowski:

skoro dalej masz fałszywe podstawy?

Znowu wysryw bez dowodow, a ja mam ich ponad 100

To żaden fakt, tylko skomlenie i to fałszywe

Niezly z ciebie przegryw skoro uwazasz ze przecietniak nie jest w stanie zaruchac chociazby dzieki charakterowi.

Nie jestem w takiej dziurze w jakiej są przegrywy i już wcześniej dużo czasu na siebie poświęciłem, więc mogę. Nie ma tu żadnej analogii.

I inne rzeczy ktore sobie mowimy zeby
Znowu wysryw bez dowodow, a ja mam ich ponad 100


@Bochun: ty masz dowody na to, że ludzie zwracają uwagę na wygląd. Ja napisałem, że wygląd można spokojnie nadrobić.

To tak jakbyś napisał, że w Polsce nie ma milionerów i na dowód podał statystyki, że większość ludzi ma mniej niż milion złotych.

Niezly z ciebie przegryw skoro uwazasz ze przecietniak nie jest w stanie zaruchac chociazby dzieki charakterowi.


To ty tak
@Strzelec_Kurpiowski:

Ja napisałem, że wygląd można spokojnie nadrobić

Samo slowo nadrabiac to klucz. Po co cos nadrabiac jak mozna uderzyc w przyczyne.

To ty tak uważasz.

Nie to ty tak uwazasz, jesli nazywasz to skomleniem. Z mojego postu wynika ze przecietniak ma szanse zaruchac na tinderze. Problemy z logika, czesta normicka przypadlosc.

więc czemu niby miałbym źle spać?

Chocby dlatego ze twoje wlasne poglady czynia cie przegrywem. Zajmij sie czyms pozytecznym
Samo slowo nadrabiac to klucz. Po co cos nadrabiac jak mozna uderzyc w przyczyne.


Jak uderzyć w coś na co nie ma się wpływu?
Poza tym charakter i osobowość jest znacznie ważniejszy dla sukcesu niż wygląd.

Mężczyzna nie osiąga sukcesu bo ładnie wygląda, tylko musi wcześniej sporo się starać.

Nie to ty tak uwazasz, jesli nazywasz to skomleniem. Z mojego postu wynika ze przecietniak ma szanse zaruchac na tinderze. Problemy z logika,
@Strzelec_Kurpiowski:

Jak uderzyć w coś na co nie ma się wpływu?

Z kazda chwila wydaje mi sie ze jestes wiekszym ulomkiem. Dla sieroty jeszcze raz: sterydy, operacje plastyczne.

Mężczyzna nie osiąga sukcesu bo ładnie wygląda, tylko musi wcześniej sporo się starać.

Zgadza sie. Osiaga sukces bo wyglada mesko.

Z twojego postu wynika, że przeciętny facet ma jakieś ogromne problemy żeby znaleźć kobietę, co jest skomleniem.

Ma wieksze szanse niz znalezienie prostututki
Robisz to samo przegryw a nim nie jestes. Daje do myslenia.


@Bochun: co ty bredzisz typie? Przecież pisałem, że przegryw to ktoś kto ma antyrozwojowy, niekonstruktywny mindset.

Piszesz teraz jakieś debilizmy, że niby przegryw to same pisanie czegoś w internecie.

Skoro niby robię to samo co przegrywy to po co te głupie teksty o białorycerzach i innych?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@karski ,,zerknę jeszcze na stan konta tak na poprawę samopoczucia" xDDD oczywiscie jestem tak bogaty ze musze o tym kazdemu mowic oj p0laczki oj p0laczki glupie wy i biedne