Wpis z mikrobloga

Jeżeli sugerujesz, że płaszczę się przed kobietami, żeby desperacko im zaimponować to równie dobrze mogę napisać, że to co piszesz daje jasny sygnał, że masz z nimi na bakier i wylewasz żale, tylko nieco subtelniej.


@karski: ja tylko pytam, nic nie sugeruję. A co do życia z kimś na bakier, to do żadnych cech wrodzonych, takich jak płeć, narodowość czy kolor skóry, negatywnie nastawiony nie jestem.

Jestem neutralnie nastawiony do każdego.
@Strzelec_Kurpiowski Naprawdę odnoszę wrażenie, że musisz mieć jakiś uraz do kobiet. Jestem umiarkowanym gentlemanem i pomogę kobiecie gdy widzę, że potrzebuje wsparcia. Zupełnie bezinteresownie, tak żyje się w zdrowym społeczeństwie, a ty patrzysz na to jak na bycie służalczym lizusem.
Naprawdę odnoszę wrażenie, że musisz mieć jakiś uraz do kobiet. Jestem umiarkowanym gentlemanem i pomogę kobiecie gdy widzę, że potrzebuje wsparcia.

@karski: jaki uraz? Po prostu pytam.

Poza tym z tego co widać na powyższym zdjęciu, to ten dzieciak potrzebuje pomocy, bo dzwiga trzy plecaki, które byłyby większe od niego, gdyby postawić je jeden na drugim.

Zupełnie bezinteresownie, tak żyje się w zdrowym społeczeństwie, a ty patrzysz na to jak na
@Strzelec_Kurpiowski Nie dostrzegam, wyrażam swoją opinię, bo na tym polega dyskusja i nikomu nie każę żyć wg mojego uznania. Niby jesteś bordo i kojarzę cię z kilku rigczowych wypowiedzi, a tutaj całkowicie bezsensu stosujesz jakieś zaczepki i próbujesz mi coś wmówić, ale do końca nie wiadomo co.
Nie dostrzegam, wyrażam swoją opinię, bo na tym polega dyskusja i nikomu nie każę żyć wg mojego uznania.


@karski: no to wiedz, że stosowanie podwójnych standardów w oczekiwanym zachowaniu ze względu na płeć, to hipokryzja.

Niby jesteś bordo i kojarzę cię z kilku rigczowych wypowiedzi, a tutaj całkowicie bezsensu stosujesz jakieś zaczepki i próbujesz mi coś wmówić, ale do końca nie wiadomo co.


Ja po prostu pytam. Nie przepadam za hipokryzją
nie chce mi się odpowiadać na insynuacje


@karski: tu nie ma żadnych insynuacji. Są proste stwierdzenia.

Stosujesz podwójne standardy ze względu na płeć i myślisz, że jesteś fajny.

Pisałeś o byciu prawdziwym mężczyzną z charakteru, ale nic o tym nie wiesz, bo prawdziwy mężczyzna dużo daje, ale też dużo oczekuje, bo zna swoją godność.

Ktoś kto tylko dużo od siebie daje, ale nie oczekuje nic, musi być niewolnikiem albo zbitym psem,
od kiedy przestales byc betanormikiem?


@Bochun: nigdy nie byłem. Dalej uważam kwiki przegrywów na kobiety za samo to, że są kobietami, za żałosne i wynikające z tego, że przegrywy mają za złe kobietom, że te nie chcą ich obleśnych żądz seksualnych realizować.

Jednak tak samo uważam za żałosne uniżanie się przed kobietami też ze względu na płeć i wymyślanie jakichś śmiesznych "obowiązków" wobec nich wynikających z samej płci.

Jeśli istnieją obowiązki
przeciez w tym momencie masz poglady jak przegryw a nie normik


@Bochun: jaki przegryw? Tylko dlatego, że nie popieram usługiwania kobietom za płeć i oczekuję od nich dobrego zachowania i charakteru, żeby na taką pomoc zasłużyły?

To są całkiem normalne poglądy, które kiedyś wyznawała większość społeczeństwa.

Kobieta była traktowana jak dama, pod warunkiem że zachowywała się jak dama. Żaden poważny gentleman nie traktował jak dam kobiet zachowujacych się w sposób niegodny
@Strzelec_Kurpiowski Wypisałem kilka cech, które uważam za kluczowe w postrzeganiu siebie jako wartosciowego mężczyznę, a ty masz o to straszny ból, bo widocznie nie jesteś pewny swojej wartości i w którymś momencie zabolał cię mój komentarz, dlatego tak się dwoisz i troisz by pokazać nademna swoją wyższość za maską nieudacznika. Mogę tak dalej insynuować, ale nie będę się wiele od ciebie różnił.
tak wlasnie mysla przegrywy, za takie poglady zostaje sie przegrywem.


@Bochun: nie. Przegrywy wyzywają kobiety za bycie kobietami i ich nie szanują za samą płeć.

Gdyby było jak piszesz, to przegrywy zaakceptowałyby fakt, że część kobiet na przykład woli z seksem poczekać do ślubu, a w rzeczywistości przegrywy piszą wtedy: "Hurr durr głupia cnotka, Chadowi to by na pewno dała od razu" czy inne tego typu głupoty.

Albo mają ból dupy,