Wpis z mikrobloga

@sznapi: miałem kumpla, który zbudowal sobie kariere (serio) w Biedrze. Zanim awansowal (czyt. przeszedł do Lidla, gdzie przesaja traktować Cie jak śmiecia) byl zastępcą kierownika - raz tylko #!$%@? jakiegos typa ale nie dlatego ze nie ogarnial, tylko kradl wóde.
Poza tym w Biedronkach rodza sie/sa jakies zwiazki, wiec nie masz jak w Zabce, która jest w 95 procentach franczyzowa i pracujesz w najgorszym mozliwym januszexie.
@sznapi jak trafisz do jakiejs zaby, gdzie jest przerob w browarach jak w hucie szkla, to bedziesz mial jeszcze gorzej. Poza tym- lepiej #!$%@? niz tlumaczyć Januszowi, czemu po Twojej zmianie liczba Romperow sie nie zgadza i cyyyyyk z pensji trzeba zaplacic za wszystkie manka.
@sznapi: Nie możesz dostać dyscyplinarki za byle co xD
a już na pewno nie za "jak ktos sie nie wyrabia to dyscyplinarka"

ja bez doświadczenie i bez umienia pracowałem na magazynach a teraz idę na stolarkę, teraz wszędzie biorę bez doświadczenia :X
@SiemkaKtoPeeL: tam podobno tzw. Premie uznaniowe sa zależne od całego zespołu, a wadliwe części sie wywala.
Z ta praca bez doświadczenia to zależy tez gdzie mieszkasz? Ja polska B, wiec ruch*** jak mogą
@sznapi: zawsze możesz się po jakimś czasie zwolnić, zresztą i tak pewnie na początek zostaniesz zatrudniony na okres próbny.
Pracowałem w sklepie typowo franczyzowym z książkami na literę E ( ͡° ͜ʖ ͡°) uwierz mi, nie chciałbym tam wrócić nigdy, nawet jakbym miał żreć gruz. Plany #!$%@? pod sufit, nakaz kupowania jakichś gównianych produktów, rozliczanie z każdego #!$%@? ezgemplarza książki/płyty, zjeby od jakiejś typiary, której życiowym osiagnięciem
@sznapi: Śląsk, jest dużo pracy ale nisko płatnej. Nie wywalą cię z biedronki za byle co bo zwyczajnie nie mogą, mogą ci nie przedłużyć umowy ale nie martw się jakimiś dyscyplinarkami nawet bo szansa na to jest 0% :D