Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski to nielogiczne stworzenia.
Kiedy trafiają na kobietę, która wrabia ich w dziecko, która pasożytuje na ich kasie, która zdradza albo urządza burdy i inne shity - usługują jej jak tresowane pieski.
Jak trafiają na kobiety, które im pomagają, wspierają, poświęcają siebie i swój czas - olewają je, kopią w doope i zostawiają albo zdradzają.

Facet nie może być w związku z fajną kobietą i być szczęśliwy - musi znaleźć jakąś psycholke która go zniszczy psychicznie i wykorzysta, by cierpiał. Wtedy taki czuje że żyje.
Jak trafi na normalną to albo ją oleje albo sam zacznie ją oszukiwać. Bo nie może być za dobrze.

Gdy ta dobra, zraniona odejdzie, znacznie ją atakować, że to coorva i zostawia dobrego faceta, mimo że sam sabotował swój związek.

Potem wejdzie na #wykop w tag #przegryw i zacznie jojczyć na wykopie, że każda jest taką sama, że "mirki idźcie na divy, związki są nie warte, miłości nie ma" itp. i twierdzi że każda to #p0lka xD

Schodzą na psy.
Sami są sobie winni a zwalają winę na #rozowepaski

Wołam @SwitchMe

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks
  • 48
@BloodyMassacre26: pier--lisz głupoty.

Chociaż nie, po prostu generalizujesz.

Facet, który trafił na pasożyta, byłby szczęśliwy w związku z fajną kobietą, tylko po prostu mu się nie trafiła.
Facet, który wykorzystał fajną kobietę, bo jest ch--em, też by wykorzystał pasożyta.
@BloodyMassacre26: To wynika z dwóch czynników, toksyczna kobieta pasożyt nie weźmie sobie czada bo ten ją tylko chwilę porucha, tylko naiwnego beciaka z dobrą pracą i najlepiej zerowym doświadczeniem u kobiet, później taki patrzy na nią jak na złotego gralla. ''Fajna i dobra kobieta'' weźmie sobie czada by wszyscy w tym i ona zobaczyli jaki okaz wyrwała, na przegrywa nawet nie spojrzy, tak to wygląda.
@BloodyMassacre26: Dlaczego wkładasz wszystkich do jednego worka? Czy losowy mężczyzna jest winny błędów innych? Od kiedy obowiązuje odpowiedzialność zbiorowa? Uważam, że trochę przesiąknęłaś negatywnym spojrzeniem. Mogę się zgodzić, że przeważająca część może być zła, aczkolwiek pod żadnym pozorem nie można tak patrzeć na wszystkich. Poza tym strata własnych ideałów i przekonań nie powinna być skutkiem niepowodzeń, lub pecha
@SkyChange: poczytaj wykop. Tu nie ma "niektóre kobiety"

Są "wszystkie, ale to wszystkie bez wyjątku kobiety"
A jak jakaś napisze "ja nie" to jest wyzywana od zakłamanych p0lek które udają "jestem inna niż wszystkie" by zebrać atencję a jest taka sama jak reszta.

Skoro kobiety dla wykopków nie różnią się od siebie, to dlaczego faceci mają się między sobą różnić?

Nie ma tak. Niech wykopki poczują jak to jest.
@aulus:

Jeśli dobra miła kobieta spojrzy najpierw na "beciaka" to i tak przegra w starciu z kłamliwą wywloka tylko dlatego że ta druga ma dłuższe włosy i węższy nos (czyli jest ładniejsza, ma 8/10 a nie 6/10)
Tak to wygląda.
Beciak jak Chad - patrzy tylko na wygląd.
@BloodyMassacre26: //poczytaj wykop. Tu nie ma "niektóre kobiety"
Są "wszystkie, ale to wszystkie bez wyjątku kobiety”
A jak jakaś napisze "ja nie" to jest wyzywana od zakłamanych p0lek które udają "jestem inna niż wszystkie" by zebrać atencję a jest taka sama jak reszta. //
Jeśli ktoś robi źle, to czy Ty również powinnaś się zniżać do ich poziomu? Oczywiście, że ja Tobie tego Tobie nie zabronię. Aczkolwiek spójrz na to obiektywnie.