Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@susuke15: Dam znać dziś, bo wczoraj tylko na chwilę włączyłem mycluba. Z tego co ludzie piszą jest ok identyczny jak w demie - to bardzo dobrze.
@chim3ra: tzn według mnie to juz pes 2016 byl lepszy od fify 2016, stracilem cierpliwosc do drewnianych ruchów, #!$%@? trajektorii lotu, arcadowego feelingu, debilnego AI i do defensywy niemającej nic wspólnego z tą w rzeczywistości. I do tego że co roku poprawiają jakieś pierdoły które wychwalają jaka to teraz fifa będzie dobra, a jakoś ciągle jest #!$%@?. To już od dłuższego czasu jest zabawka, a nie symulator. Chyba nawet nigdy tym
@chim3ra: właśnie w moim odczuciu tempo w demie 20 było szybsze niż 19tce, mimo, że na wejściu ustawiam szybkość na -2. coś jest jakoś inaczej, ale nie wiem jak oddać to słowami. za to na mega plus poprawiona fizyka piłki, zajebiście to wygląda i się "czuje". graficznie też jest jeszcze lepiej niż poprzednio. pomęczę jeszcze 2019, poczekam aż nowa część odrobinę stanieje i wyjdzie jakiś fajny paczyk i ruszam na podbój
@chim3ra: ale dostaje się piłkarzy na stałe? bo gdzies czytałem że tylko na określoną liczbę meczów, szkoda że nie mozna taktyki samemu ustawiać tylko trzeba trenera jakby wziąc fut z fify i dać silnik meczowy pesa to by był sztos tak to niestety pesa nie kupie ale nie kupie też fify więc progress jest