Wpis z mikrobloga

@mirasKo-Kalwario: To zupełnie na odwrót niż ja. Oglądam sobie mecze w rl, śledzę jakieś newsy, ogólnie co się dzieje. Później mam na przykład upatrzonego zawodnika w jakimś np. Hull City, który mi się spodobał na meczu, kupię go sobie w FIFie i sobie nim gram, rozwija się i jest git. Albo na odwrót, mam jakiegoś grajka w FIFie, a za rok się okazuje że jest #!$%@?.

Dlatego lubię te zbędne
  • Odpowiedz
@chim3ra: no wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) po prostu nie są pierwszymi zawodnikami z obecnej kadry, którzy przychodzą Mi do głowy, gdy pomyślę o tych drużynach.
Mimo wszystko miłej gry ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@17latZyjeatymi15dajesz: Ja już grałem sporo w PESa 19 Lite, ale teraz chce spróbować innych trybów niż myclub, stąd taki wybór.
Oczywiście pod tagiem będę pisał co jakiś czas dłuższy wpis przede wszystkim z myclub ale też z czasem z innych trybów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@17latZyjeatymi15dajesz: Jest zgranie, ale głównie zależy od tego jaką taktyką grasz - nie każdy piłkarz pasuje do każdego stylu gry na początku. Musi się nauczyć.
A jeśli chodzi o mieszanie piłkarzy z różnych lig - oczywiście można to robić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@17latZyjeatymi15dajesz: Na pewno trzeba czekać z 1-2 minuty na rywala ale to żaden problem, a samego przycinania nie odczułem - pewnie to kwestia szybkiego neta i konsoli połączonej kablem, a nie WiFi.
  • Odpowiedz