Wpis z mikrobloga

Powiedz że żyjemy w tym samym świecie? Powiem tak, lobby w hollyłód silne jest, zazwyczaj nie wierzę w teorie spiskowe


@rkowal1980: A lobby chrześcijańskie w USA nie jest silne? I mówimy tu o latach 60 i 70 kiedy policja w USA ciągle pałowała homoseksualistów, a nie o dzisiejszym USA, gdzie można być gejem w partii Republikańskiej.

ale psychiatria nie ma żadnych fizycznych dowodów na chorobę psychiczną, to jest tylko i wyłącznie
@rzep: Wciąż bez źródeł i dowodów.
"There are a multitude of first-person accounts of left-handedness being treated as a disability in the medieval period" ale nie pochwalili się co gdzie i jak ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@rzep: Piszesz, że leworęczność miała być oznaką szatana, więc zapytałem o źródło tej wiedzy. Odnoszę tylko wrażenie, że ludzie ulegli jakiemuś mitowi i go bezmyślnie powielają, nie potrafiąc przy tym wskazać dowodów. Nie każde zdanie napisane w internecie jest prawdą. Ciężko dziś znaleźć źródło po łacinie, które nie zostało przetłumaczone na angielski. Tym bardziej dziwi mnie, że artykuły traktujące o leworęczności na przestrzeni wieków nie potrafią wskazać jakiegoś konkretnego źródła.
Więc jeżeli zostanę psychiatrą, to mam prawo uznać osoby homo za dewiantów? Przecież mam wiedzę i naukę. I co w takim przypadku?


@rkowal1980: Ale nikt sobie nie "uznał". Jak przeprowadzisz badania, opublikujesz je, twoja metodologia zostanie przebadana a wyniki powtórzone w innych badaniach przez resztę środowiska akademickiego to będziesz mógł uznać za konsensus naukowy to co w tych badaniach wyjdzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzep: wątpię że w bliskiej (w sensie naszego życia), w środowisku homoseksualistów jest dzisiaj cała masa oszołomów, które wycierają sobie gębę LGBT, a chodzi im tylko o fejm, robienie zadymy i dzielenie społeczeństwa, bo takim łatwiej rządzić...
Ocenianie polityków na podstawie ich dewiacji łóżkowych. Typowy lewus tylko do łóżka i portfela by zaglądał xD


@AQuoPrimum: A gdzie ja oceniam ich jako polityków?