Wpis z mikrobloga

@wasted00: no nie wiem, od początku III RP obecna jest pewna plotka do której można nawiązać cytatem: Mogę zaprosić Lecha Kaczyńskiego z żoną oraz Jarosława Kaczyńskiego z mężem
  • Odpowiedz
@VeleiN: no pewnie, to jest miara postepu, ze ludzie zawodowo grzebiacy sobie w odbycie zajmuja wysokie stanowiska polityczne, nie podboj kosmosu, nie rozwoj technologiczny, nie medycyna, robienie ze swojego panstwa skansenu oderwanego od rzeczywistosci to postep xD dobrze ze islam nadchodzi i zamiecie ta blazenade z powrotem do szamba
  • Odpowiedz
@Ri__: no, tak dziala rzeczywistosc, przeciez polityka jest jak hydraulika czy matematyka ze nawet schiozfrenik moze ja robic, no tak bylo xD zaczynaja sie zenujace proby bronienia tej blazenady
  • Odpowiedz
@rzep: To teraz czekamy aż wszyscy będą gejami i lesbijkami xD ciekaw jestem kto wtedy dzieci będzie rodzic? Bociany? XD
  • Odpowiedz
@Ri__: no to ci sie zle wydaje, polityka zajmuje sie glownie zagadnieniami etycznymi, zwlaszcza ta wyzszego szczebla. Czyli jednak klasyczna obrona z serii "nie wiem, ale sie wypowiem". Zreszta co to za okreslenie "łeb na karku" xD ty serio nie ogarniasz na czym polityka polega, co?
  • Odpowiedz
  • 13
@rzep Kolonia na Marsie, loty międzyplanetarne, tania ekologiczna energia to by świadczyło, że świat idzie do przodu. A to że jeden facet z drugim mogą wziąć ślub to ani postęp ani coś pozytywnego. Dalej zajmujmy się takimi #!$%@? to zdechniemy na tej planecie.
  • Odpowiedz
Kolonia na Marsie, loty międzyplanetarne, tania ekologiczna energia to by świadczyło, że świat idzie do przodu.


@kam966: A prawa człowieka, demokracja, zniesienie niewolnictwa, równouprawnienie - to rozumiem wg. Ciebie nie sprawiło, że świat poszedł do przodu?

Rozwój społeczeństwa nie mierzy się tylko w kategoriach technologii, ale też rozwoju cywilizacji i kultury.

A to że jeden facet z drugim mogą wziąć ślub to ani postęp ani coś pozytywnego. Dalej zajmujmy się takimi
  • Odpowiedz
@rzep:
1543 – Mikołaj Kopernik: Teoria heliocentryczna
1666 – Newton: prawo powszechnego ciążenia
1782 – James Watt: pierwszy przemysłowy silnik parowy
1800 - 1960: W #!$%@? wynalazków i odkryć, zabrakłoby by komentarza by spisać (wcześniej też)
1961 - 1969 : Lot w Kosmos i Program Apollo: Lądowanie na księżycu
1990 - Rozwój miniaturyzacji tranzystorów i procesorów na niewybrażalną skalę
Tak tylko żeby skrócić (losowe wybrane nic nie znaczące rzeczy):
2019 -
  • Odpowiedz
Jak to ma być dowód na postęp cywilizacji to nie mam pytań


@rkowal1980: Kolejny piszący bzdury. Przeczytaj co napisałem wyżej.

Chciałbyś żyć w świecie, gdzie nie poczyniono żadnych postępów w dziedzinie cywilizacji i społeczeństwa od początku ludzkości?
  • Odpowiedz
Ślub "jednego faceta z drugim" to jest oczywiście coś pozytywnego


@rzep: Czy aby na pewno? Nie lepiej energię i uwagę traconą na walkę z niby "wykluczeniem" przekierować na rozwój technologii, zatrzymanie suszy i ograniczenie wytwarzania śmieci, szczególnie tych plastikowych?
  • Odpowiedz