Wpis z mikrobloga

@Piz-dur: Sezon sie rozpoczyna a ty chcesz interniste na dzisiaj. Przy medicover to powinieneś sie i tak cieszyć, że znaleźli Ci na dzis. Ostatnio jak chciałem to albo posłychaj sobie co o przeziębieniach mówia na infolinii, albo przyjdz za tydzień.
@Piz-dur: niestety ale tak to wygląda w sezonie chorobowym. Jak byłam bardzo chora, to zanim dostałam się do lekarza, zdążyłam już prawie wyzdrowieć (okazało się, że to wirusowe zapalenie górnych dróg oddechowych czy coś takiego). A na zajęcia i tak musiałam chodzi bo nie wiedziałam, czy mi wystawi zwolnienie do tyłu.
@Piz-dur: to normalne. wszedzie tak jest. ja ostatnio bylam jako pierwsza w kolejce rano osobiście i juz nie bylo terminow do zadnego lekarza POZ na ten dzień. możesz usiasc pod gabinetem i liczyc, ze ktoś nie przyjdzie albo na koniec dnia iść do lekarza jak już wszystkich przyjmie i spytać, czy nie przyjmie też ciebie, bo masz nagły przypadek. możesz też po 19 iść do nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej i
@Piz-dur ja kiedyś z anginą dzwoniłam od 7.55 (rejestracja od 8), ciągle zajęte. Dodzwoniłam się o 8.05 to juz nie bylo terminu. Pytam, czy mogę na jutro się zapisać bo goraczka, angina itd. Nie mogę bo do internisty nie zapisują wprzód. Mam sobie dzwonić jutro rano. A jak jutro sie nie uda to sorry, taki mamy klimat.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krave: Wspolczuje, sam mialem angine i to w sobote mnie dopadla tak, ze w niedziele musialem jechac na swiateczna opieke, gdzie czekalem (zdychalem) 4h. Dodatkowo, wszystko aie dzialo w zime :/ Nikomu tego nie życzę.
U nas w przychodni mozna sie zapisac na 2, 3 dni wprzod. Ale niestety nie da sie dostac do lekarza w naglej sytuacji ;]
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Piz-dur: no wlasnie wg mnie to jest mega #!$%@? z tym l4. W NL masz tak ze lekarzni tak ci nir pomozr z niczym wiec nawet sie jie fatygujesz do niego, bo tylko umie paracetamol wypisac. Dzwonisz do pracodawcy zes choryjestem i sie zle czujesz ibidziesz robic czosnek z mlekiem i miodem
Jak sie polepszy to wracasz do pracy. L4 nir istnieje jako takie. Jeali pracodawca jest zmartwiony za bardzo moze