Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AntyNWOpl: humanist, influ, offensive, adm, diplo w takiej kolejności mam potem planuje jeszcze quality dla space marines i expansive by skolonizowac prowki na syberii i amerykach dla one tagu. Ja jade na mniejszym adm eff bo zapomnialem kompletnie o 10% z misji viceroyality of deccan xD.
@TheFrancuz: czemu influ, czyżbyś na starym patchu grał? XD humanist na start trochę utrudnia court and country bo trzeba ostro z unrestem wjechać. Mimo wszystko mughalami taki zapas możliwości blobowania, że to detale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Drmscp: do 1600 roku głównie gralem na wasalach z coreami by wiecej prowek w wojnie zabierac to influ sie przydalo, a human to tylko po to by buntow nie bylo bo nie chce mi sie ich tlumic
@TheFrancuz @Drmscp Po 500h w eu4 spróbowałem swoich sił i póki co porażka, sporo zabrakło. Nie daje sobie rady z mikrowaniem 700k armią gdy zalewają mnie koalicje małymi ale ruchliwymi stackami. Na pewno dałem ciała z eventem, za wolno też dotarłem do Europy ponieważ Osman i Rusek byli OP w tym podejściu. Ponad to wziąłem Def zamiast Offensive przez to w late game oblegania są męczarnią. Może przełamie sie i spróbuje jeszcze
AntyNWOpl - @TheFrancuz @Drmscp Po 500h w eu4 spróbowałem swoich sił i póki co porażk...

źródło: comment_cJUOuczMNIoU2w2f6e8tdvKOm1NVfXdm.jpg

Pobierz
@AntyNWOpl: Spoko, ja robię pierwsze WC dopiero po 1000h. W sumie próbowałem wcześniej, ale trudniejszymi nacjami. Teraz wybrałem sobie najłatwiej jak się da (Mughalowie) i jest easy. 1740 rok i został tylko turek i Hiszpania do wchłonięcia.