Wpis z mikrobloga

#2godziny

-Trochę ćwiczenia (w domu, drążek itp.
- Porządki na/w biurku i w moim keynote (Taki tam mój organizer danych)
- Przygotowanie listy projektów na następne 12 tygodni i na następny tydzień i dzień.

Po za tym, dalszy ciąg wprowadzania drzemki 25 minutowej kiedy tylko się da
Skończyłem 5 dniową dietę symulującą głodówkę (niby dobra dla organizmu co jakiś czas

Przy okazji znalazłem stary notatnik który kiedyś mi żona podarowała (pic) :)

#wyzwanie111tygodni
Podsumowanie tygodnia nr 1.

Powinienem nazwać go tygodniem zerowym, bo to bardziej takie rozeznanie.

- z żoną już uzgodniłem, że na ten cały mój #biznes / pomysł mogę "rozwalić" 10k zł.
- przypomniałem sobie trochę przepisów odnośnie spółek handlowych ( z o.o.) ale i dla kontrastu coś o spółdzielniach (nie mieszkaniowych)
- Zarwałem jedną nockę (i na skutek tego kolejny dzień był słaby) na konkurs z nagrodami i wygrałem nagrodę więc w sumie #wygryw

Plan na następny:
Wiem, że aby plan się udał to sam tego nie zrobię, bo mały kapitał na "zabawę" i małe zasoby czasowe.
Więc trzeba dobrać wspólników. Jednych z kapitałem i drugich ewentualnych chętnych z czasem.
Jednak jestem przekonany, że nie mogą to być losowe osoby a bardziej ogarnięte i podobnie myślące bo wyjdzie sieczka.
I ten tydzień poświęcę na kombinowanie jak znaleźć odpowiednie osoby.

Chcę opisać dobrze pomysł z jakimiś tam wytycznymi, no to będzie ogólnie większa burza mózgu ;)
Chcę uniknąć wszelkich błędów które już kiedyś popełniałem szukając ludzi.
Pobierz L.....G - #2godziny

-Trochę ćwiczenia (w domu, drążek itp.
- Porządki na/w biurku...
źródło: comment_NRdNBcKrtwtYquKIoqVx8fn3HQEL8gW8.jpg
  • 4
a jakich ludzi potrzebujesz do tej "zabawy"


@KingFight: To jest dobre pytanie. Sam muszę to jakoś zdefiniować.

Bo wiem, że nie ze wszystkimi współpracuje mi się tak samo dobrze, z reguły jest ok, ale są ludzie którym wszystko nie pasuje, wszędzie widzą problemy, są konfliktowi, a nie chciał bym tracić czasu na spory wewnętrzne o pierdoły.

Tutaj pomysł się opiera też o wymyślanie, może nie jakichś nie wiadomo czego, ale wolał
właśnie o to między innymi. Czyli jak dobrze rozumiem, jedną z cech takiej osoby powinna być kreatywność? Możesz napisać coś więcej?


@KingFight: Sorry, że tak wolno odpisuje. Bardziej niż kreatywność (bo to jest dość nie do określenia, i większość ludzi jak się odpowiednio nakręci jest kreatywna) bardziej kładłbym nacisk, na wytrwałość (jeśli takimi cechami patrzymy). No ale na razie nie będę się tu rozpisywał. To plan na ten tydzień aby ogarnąć