Wpis z mikrobloga

Wzloty i upadki, z pewnością tak można opisać finałowe BO5 między G2 a FNC. Ostatecznie wielkim zwycięzcą letniego splitu zostaje G2 wygrywając całą serię 3:2 z FNC (po raz drugi tak jak w zeszłym tygodniu xD).

Drafty według mnie prawie w każdej grze wygrywało FNC, w tamtym tygodniu błyszczał Twisted Fate, w tym tygodniu Jax który według mnie już po pierwszej grze powinien być perma banem ze strony G2.

W pierwszych trzech grach miałem uczucie że to nie jest seria Capsa i nie widać play makingu z którego tak bardzo jest znany. Grał oczywiście poprawnie, ale tego czegoś osobiście mi brakowało. Moje zdanie drastycznie zmieniło się w czwartej grze w której zdecydowanie dominował przeciwników. Piąta gra jedynie utwierdziła mnie w tym przekonaniu<3.

Jankos piękna seria, według mnie udowodnił że MVP splitu nie dostał przez przypadek.

Po stronie FNC według mnie wszyscy grali bardzo równo ale według mnie najmocniej błyszczał Hylissang.

Mam nadzieję że nie jesteście zawiedzieni bo z pewnością seria trzymała w napięciu tak jak w zeszłym tygodniu. Oba zespoły pokazały swoją siłę i dominację na Europejskiej scenie. Nie wiem jaka drużyna z Europy dostanie trzeciego slota na mistrzostwa świata ale dwie świetne drużyny już tam mamy :).

Co sądzicie o samym finale, czego Wam brakowało, jak obstawialiście?

#lec #lol #fnc #g2
Pobierz JS_Kxz - Wzloty i upadki, z pewnością tak można opisać finałowe BO5 między G2 a FNC. ...
źródło: comment_eTEypJbWZu1u7pUezoi2kSCCL4317Dz9.jpg