Wpis z mikrobloga

@phatee93 z droższych La Sportiva, ew. Zamberlan. Z tańszych Aku. W tej cenie to już pod raki półautomatyczne. Ja ogarniam zimę polską w letnich, bo ocieplane buty alpejskie są dla mnie za ciepłe. Dobrze przymierz, nie ma nic gorszego niż źle dobrane buty. Możesz też poszukać informacji na NGT. Na wagę też warto zwrócić uwagę.
  • Odpowiedz
@phatee93: żodyn salomon :( Hanwag, Salewa, Scarpa, Zamberlan, Montura. Z wymaganiem na zimę to ciężko, bo latem w takich butach to możesz pływać :D No i niestety z konkretnym butem też ciężko żeby Ci podać, bo raz, że nawet najlepszy producent miewa wpadki, a dwa, że jeden model Ci przypasuje, a drugi nie - w sensie, że "tu i tam" będzie coś obcierać, albo i nie... itd :)
  • Odpowiedz
@phatee93 miałem dwie pary letnie niskie, jedne wspaniałe, drugie straszne :d, chociaż sam jestem sobie winny bo od początku były za wąskie dla mnie a później się okazało, że jescze słabo oddychają. Jeśli chodzi o wysokie buty to nie spotykam zbyt często żeby ktoś takie miał, co innego jako buty trailowe.
  • Odpowiedz
Idealne rozwiązanie to albo para trailowych adidasów (bez GTX!) na łatwiejsze szlaki i wysokich z twardą podeszwą na jakieś bardzo wymagające szlaki (skóra albo gtx). Jak nie dwie part to chyba nieskie trekkingi po prostu :)
  • Odpowiedz