Wpis z mikrobloga

Wykopki jakie wy jesteście s---------e. Wam by sie przydały specjalne miejsca dla przegrywów.

Wszystko co z dziećmi was tak piecze, że to już sie robi śmieszne.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wykopki jakie wy jesteście s---------e. Wam by sie przydały specjalne miejsca dla przegrywów.


Wszystko co z dziećmi was tak piecze, że to już sie robi śmieszne.

@NoMoRe: piecze to jedynie spierdoxów z gimnazjum. Jeden z drugim w życiu za kierownicą mie siedział a wypowiadają się o parkingach w Lidlu XDDD
  • Odpowiedz
@vin42: Nie wiem już sam, ale jak słysze te wysrywy, że dziecka nie chcą bo to zabiera czas i zabiera kase... ja p------e to jest już tak przykre
  • Odpowiedz
@vin42: Może i tak, ale nigdy nie podchodziłem do tego w taki sposób. Szczególnie mnie odraża wszystko co jest związane z „madka”. K---a promil mam robi jakieś głupie rzeczy i oceniają wszystkie mamy na świecie. Ciekawe, czy swojej by powiedzieli takie coś w twarz.

P.S. Ale cieszy mnie to, że nie wszyscy są tu takiego zdania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wysuszony: minie jeszcze sto lat zanim ludzie tacy jak Ty zrozumieją, że te miejsca nie są po to, żeby #madka miała blisko do drzwi, tylko po to, żeby można było #bombelek spokojnie z auta wyjąć i nie obić żadnego szrota obok, ja p------e. Ja bym na takich miejscach parkował nawet gdyby były na końcu parkingu patrząc od wyjścia.
  • Odpowiedz
@Kapsula: super sprawa, w Płocku przy Auchan jest takich miejsc 6 albo 8 przynajmniej. Idealne miejsca parkingowe. Po pierwsze z dzieciakami łatwo wysiąść z auta a po drugie są one tak szerokie, że nie martwię się, że mi ktoś auto poobija wpychając się na siłę obok mnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
no kurczaki, ja tylko chciałem zauważyć że oznaczenia miejsc parkingowych w Lidlu dedykowanych dla rodzin uwzględniają też ojców, a tu się taka inba robi że mi trochę głupio ;)
  • Odpowiedz