Wpis z mikrobloga

via Android
  • 532
@acidd krem z mascarpone u śmietanki kremówki, w środku trzy warstwy kremu i kolejno na niego poszedł dżem wiśniowy mojej roboty, a potem brzoskwiniowy i truskawkowy. W środku dodałem też borówki :)
  • Odpowiedz
@3Xpro: daj mi prosze blagam jestem biedny i nie mam przyjaciół prosze bede ci wachlowal marynarzem nad siedmioma stawami jaszczurki lubie jedzonko takie super jest kurde mleko płatki ser chleb tostowy mięta do picia sory musiałem sobie zakupy zapisać siedzę w kuchni właśnie i sobie przypomniałem a wgl to co tam u mnie? a jakoś leci, fajnie mi się żyje ostatnio chociaż ciężko trochę czasami zawsze z tego wychodze jestem mocnym
  • Odpowiedz
@3Xpro: super, choć tak sobie mysle że ta ilość dżemu mnie przeraża. Jedynym rarunkiem jest to ze dżemy tez własnej roboty i nie są słodkie a kwaskowate - wtedy pewnie byloby w punkt.
  • Odpowiedz
via Android
  • 15
@Anaxa tak właśnie było. Wiśniowy nie był za mocno słodzony i dominuje w nim smak kwaśny, krem i biszkopt też nie były przesłodzone, dałem do nich połowę mniej cukru niż podają w przepisach. Także główna słodycz była z dwóch pozostałych dżemów :)
  • Odpowiedz