Wpis z mikrobloga

@imsure: I bardzo dobrze. Jakakolwiek agresja i przemoc = natychmiastowy koniec, choćby trzeba było się wyprowadzić. Sam popełniłem błąd i jakiś czas tolerowałem coś takiego (podobna sytuacja, chorobliwa zazdrość), bo wiesz, kobieta w końcu słabsza i nic mi nie zrobi bla bla - nie, agresja to agresja, od razu ucinać wszystko i nie dać się wciągnąć w nic.

Dobrze, że wyszło już teraz i od razu zrobiłaś z tym porządek.

@
#!$%@? ale krindż, ja #!$%@? xD

Dojrzała na tyle żeby się ruchać i mieszkać z bolcem ale kazać mu #!$%@?ć to już mama musi xD


@Bizancjum: No #!$%@? XDDDDddd
Każ #!$%@?ć komuś, kto mieszka w tym samym lokalu, zobaczymy, jak ci pójdzie XDDSDddddd
Nawet, jeśli to będzie kobieta mniejsza od ciebie o połowę, powodzenia, panie #!$%@? samodzielny, #!$%@? ekspercie od ludzi z zaburzeniami, już widzę, jak mówisz jej, że ma wyjść,
Odnośnie zamków to nie ma problemu. Oddał klucze i mieszka w innym mieście. Poleciał do domu dzisiaj. Trzymajcie kciuki, dam znać za pół roku jak się ma sytuacja. Będziecie motywacją.
Dzięki tez wszystkim za konstruktywne i pocieszające komentarze.
Hejterom dziękuje.

To nie pierwszy raz taka afera ale ciagle go usprawiedliwiałam. Jak cześć osób pisała był miły, izolował mnie z czasem od znajomych tłumacząc się traumami po poprzednich relacjach.
Za mało mojej atencji,
@imsure

tłumacząc się traumami po poprzednich relacjach.

Za mało mojej atencji, za mało poświęcanego czasu.


O kurczę, oni wszyscy chyba mają jakiś wspólny program treningowy, miałem dokładnie to samo ( ͡º ͜ʖ͡º)
@NoMercyIncluded: @Xysz: @imsure: Myślę, że warto walczyć ze stereotypem sprawcy/sprawczyni przemocy, gdzie ktoś taki przedstawiany jest wyłącznie jako agresywny Seba-patol, napakowany i wydziarany Mati-sterydziarz, ewentualnie przygłupia, jadowita Karyna. To trochę tak jakby twierdzić, że złodziej to na pewno będzie gość z workiem na plecach, w masce na oczach i ze złotym zębem, jak w kreskówkach. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Życie poza internetami jest nieco bardziej