Wpis z mikrobloga

Ogarnijcie jakim leniem i #!$%@? jest Brzęczek.

Wyobraźcie sobie, ze jesteście trenerem kadry. Ostatni mecz i zgrupowanie mieliście 3 miesiące temu. Łącznie w tym roku przed meczem ze Słowenią prowadziłeś drużynę w CZTERECH meczach. A mamy wrzesień. Miałeś #!$%@? 3 miesiące, żeby przez całe lato leżeć sobie na słońcu z laptopem w rękach, drineczkiem obok i analizować każdy element gry rywala, obmyślać dziesiątki wariantów na każda sytuację. Planować, analizować, być przygotowanym na każdą sytuację. Każdy normalny człowiek z jakąkolwiek ambicją by tak zrobił - w weekend wycieczka na jakieś dwa mecze żeby obejrzeć reprezentantów z loży VIP, pospać w fajnym hotelu a w tygodniu czas na spokojną analizę nad basenem. I za to zarabiacie parędziesiąt tysięcy złotych co miesiąc.

Każdy normalny by tak zrobił ale nie #!$%@? Wuja Jurek. On jak przychodzi co do czego, gra się nie układa w ważnym meczu wpuszcza na boisko swojego siostrzeńca (żeby Robercik z rekordem występów nie uciekł) i kompletnego debiutanta któremu mówi „próbuj Krystian”. Nie daje mu żadnych wskazówek, nie instruuje go. No #!$%@?! „Próbuj Krystian”. Jak ja tym człowiekiem gardzę to aż brak słów. Patrząc na niego tęsknie nawet za Smudą...

#pilkanozna #mecz #reprezentacja
enzojabol - Ogarnijcie jakim leniem i #!$%@? jest Brzęczek. 

Wyobraźcie sobie, ze je...

źródło: comment_1Sz7kfQQBXVFdtQRmE3PD6hOZaXeY4Wa.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • 0
@stal_nierdzewna: Jeden wpis, drugi, dziesiąty, setny i może wreszcie Boniek się ogarnie i go #!$%@? bo jedyne na czym Bońkowi zależy to na pewno nie jest dobro polskiej piłki. Jemu zależy tylko na dobrym PRze, na niczym więcej. A jechanie na trenera przez kibiców ten PR burzy.
  • Odpowiedz
  • 0
@meandmymonkey: Akurat z Guardiolą to bardzo nie trafiłeś bo on nawet po wygranym meczu jak zawodnicy się cieszą potrafi najlepszego zawodnika na boisku i strzelca kilku bramek odciągnąć na bok i #!$%@?ć za to że w jakimś tam elemencie dał ciała. W analogicznym momencie Brzeczek by skakał do góry ze szczęścia myśląc przy tym „ja #!$%@?, jaki fart”
  • Odpowiedz
@enzojabol Ale mnie #!$%@? to #!$%@? się do Błaszykowskiego... Pomijając to, że Brzęczek nie nadaje się kompletnie na trenera kadry to powoływanie Kuby jest dla mnie jak najbardziej zrozumiałe i na miejscu.

Nie mamy w kadrze i nie pamiętam żebyśmy mieli (jestem rocznik 90') w kadrze człowieka z takim sercem do walki, kogoś kto grałby z takim zaangażowaniem co Kuba. Może nie jest jakimś szatanem umiejętności prawego skrzydła, ale kto u nas #!$%@? jest? Kuba to jedyny człowiek który swoją wolą walki i zaangażowaniem może wyprowadzić naszą reprezentację z sytuacji beznadziejnych. To byłby "dżoker" w każdej reprezentacji, ale nie u nas, "bo wuja" Ludzie...

Nawet Lewandowski który jest liderem naszej kadry, którego szanuję, nie ma takiego wpływu mentalnego na drużynę co właśnie Kuba Błaszczykowski.
  • Odpowiedz
@enzojabol: nawet nie wspomnę o powołaniach, takiego Recy którego pewnie w Atalancie sobie zapomnieli, że mają takiego gracza w składzie bo zagrał kilka miesięcy temu, wystawianie Piątka w 1 składzie, który ostatnio nie radzi sobie w Milanie i zaczyna mecze z ławki rezerwowych, co jeszcze niedawno było nie do pomyślenia... Ach zacytuję klasyka "szkoda strzępić ryja"
  • Odpowiedz