Wpis z mikrobloga

Ogarnijcie jakim leniem i #!$%@? jest Brzęczek.

Wyobraźcie sobie, ze jesteście trenerem kadry. Ostatni mecz i zgrupowanie mieliście 3 miesiące temu. Łącznie w tym roku przed meczem ze Słowenią prowadziłeś drużynę w CZTERECH meczach. A mamy wrzesień. Miałeś #!$%@? 3 miesiące, żeby przez całe lato leżeć sobie na słońcu z laptopem w rękach, drineczkiem obok i analizować każdy element gry rywala, obmyślać dziesiątki wariantów na każda sytuację. Planować, analizować, być przygotowanym na każdą sytuację. Każdy normalny człowiek z jakąkolwiek ambicją by tak zrobił - w weekend wycieczka na jakieś dwa mecze żeby obejrzeć reprezentantów z loży VIP, pospać w fajnym hotelu a w tygodniu czas na spokojną analizę nad basenem. I za to zarabiacie parędziesiąt tysięcy złotych co miesiąc.

Każdy normalny by tak zrobił ale nie #!$%@? Wuja Jurek. On jak przychodzi co do czego, gra się nie układa w ważnym meczu wpuszcza na boisko swojego siostrzeńca (żeby Robercik z rekordem występów nie uciekł) i kompletnego debiutanta któremu mówi „próbuj Krystian”. Nie daje mu żadnych wskazówek, nie instruuje go. No #!$%@?! „Próbuj Krystian”. Jak ja tym człowiekiem gardzę to aż brak słów. Patrząc na niego tęsknie nawet za Smudą...

#pilkanozna #mecz #reprezentacja
enzojabol - Ogarnijcie jakim leniem i #!$%@? jest Brzęczek. 

Wyobraźcie sobie, ze je...

źródło: comment_1Sz7kfQQBXVFdtQRmE3PD6hOZaXeY4Wa.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@Holinice: Przeczytałem. I jak dla mnie całość rozbija się o ten cytat:

Podejrzewam, że doszło do indywidualnej rozmowy. Były odprawy. Dyskusje na temat taktyki. Pewnie nawet - wbrew pozorom - ta reprezentacja odbyła zajęcia mające wypracować jakieś schematy.


a konkretnie o słowa "podejrzewam" i "pewnie". Ćwiąkała wierzy w to że były rozmowy, była odprawa, była taktyka. Ja patrząc na grę tej drużyny nie tylko w tym meczu ale za całej
  • Odpowiedz
@enzojabol Cholera, trzeba było powiedzieć Zizou żeby analizował przez swój wolny rok od Realu wszystkie warianty gry wszystkich drużyn LaLiga, liga wygrana w styczniu, złoty środek xD Kurła, wykopki i ich zero-jedynkowe teorie które sprawdzają się tylko w piwnicy xD
  • Odpowiedz
Nie ogarniam siatkówki, troszkę piłkę kopaną, grałam kiedyś (baaaardzo dawno) w kosza. Nie mam kompetencji, jednak... Kuźwa, na selekcjonera nie wybiera się burka z Pcimia. Fajnie, że mamy konkretnych zawodników. Nie zmienia to faktu, że trener powinien mieć doświadczenie, większe lub równe ich trenerom klubowym. Jacy idioci wymyślili sobie tego durnia z czymśtam w oczach. Obecnie, to ja mam radochę, że zawsze kosza wspierałam. Tam przynajmniej przy kiepskim budżecie mają super trenera
  • Odpowiedz
@enzojabol: Jasne, byłbym tak wołany co mecz po czterech pierwszych. ;) Tylko ta Słowenia zepsuła schemat.
Teraz łatwo mówić, ale gdyby Wuja puścił Kubę albo Bielika za Piątka do wyjściowego składu, to ta układanka mogła się całkiem dobrze zamknąć, z rozkręconym Zielińskim i Krychowiakiem na swoim właściwym poziomie.
(Choć gdy zobaczyłem, że jest Pazdan, to coś mi się tam zaświeciło).
  • Odpowiedz
@meandmymonkey: i ten sam młody, debiutujący gracz uważa, że to było za mało (da się to wyczytać z kontekstu wypowiedzi). #!$%@?, tu nawet nie ma jak bronić Jurgena. Lamus, który jedyne gdzie się nadaje to do Wisły Płock czy innego Górnika Polkowice. Kolesiostwo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Prylik: @enzojabol: @meandmymonkey: @levantexo: @rzaden_problem:
Oczywiście że jest leniem! Zwrocie uwagę że wystawił taki sam sklad i ustawienie jak na Izrael. Jedyna różnica to Pazdan grał zamiast Glika, bo ten ostatni miał kontuzje. Od ostatniego meczu reprezentacji trochę się zmieniło, Klich, Piątek, Bereszynski nie są w takiej dobrej formie, zresztą Bereszynski był najsłabszym piłkarzem w meczu z Izraelem i widać że nie
  • Odpowiedz
@Dziglipaf: Nie ty decydujesz czy jest leniem. Piątek może i nie jest w formie, ale zapomniałes chyba ze Milik ma kontuzje, to kogo miał wystawić? Piątek bez formy i tak jest lepszy od innych napastników z wyjątkiem Lewego i Milika.
To samo z resztą zawodników. A poza tym to co to za #!$%@? żeby zmieniać skład który wygrał 4-0 z mocnym przeciwnikiem?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Prylik: Izrael to mocny przeciwnik? Każdy zespół gra inaczej, na inny styl i na każdy powinno ustalać ale osobą taktykę. Lewy i Piątek to klasyczne 9 i wstawianie ich obu jednocześnie może na taki Izrael pomoże w jednym meczu, ale kumata drużyna po przeanalizowaniu ostatniego meczu łatwo sobie poradzi z dwoma napastnikami. To że jest leniem to nie jest moja decyzja tylko opinia ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Dziglipaf: Jak graliśmy jednym napastnikiem to był hejt, że jednym napastnikiem, a jak zagraliśmy dwoma napastnikami to jest hejt że zagraliśmy dwoma napastnikami xD
Czyli BEZ WZGLĘDU na to jakie ustawienie by Brzęczek zastosował, twoja opinia jest taka że jest leniem "bo tak".

Twój problem polega na tym że wysnuwasz takie opinie o Brzęczku tylko dlatego, że to jest modne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jesteś zwykłym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Prylik: Ziomek, nigdy nie pisałem że opcja z dwoma napastnikami była dobra, zawsze uważałem iż predyspozycje naszych zawodników pozwalają nam grać jednym napadziorem i szybkimi skrzydłami. Przy tej taktyce mamy galimatias i tylko dlatego że lewy jest ogarnięty i praktycznie jest wszędzie jakoś to się trzyma. Nie słucham opinii publicznej, gdzie duża część która krzyczy najgłośniej to Janusze footballu i najlepiej to by chcieli grać trzema napastnikami i jeszcze Jerzego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@enzojabol: PS2. Zagadka - kto jest większym idiotą? Człowiek który leci w #!$%@? i zgarnia za to kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie czy człowiek, który za to płaci i na to pozwala?

@enzojabol: a może ten który się tym przejmuje?
  • Odpowiedz
@enzojabol: popieram w 100 %. Z jednej strony życzę naszym żeby awansowali ale z drugiej strony to co robi Wuja to jest kompletny brak profesjonalizmu i chyba tylko jakiś #!$%@? od
drużyny pokroju San Marino pozwoli przejrzeć na oczy Zibiemu żeby go w końcu wypieprzył.
  • Odpowiedz
@Dziglipaf:

iż predyspozycje naszych zawodników pozwalają nam grać jednym napadziorem i szybkimi skrzydłami.


a mógłbyś mi wymienić te szybkie skrzydła, za wyjątkiem drewnianego staruszka z Championship? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Prylik: ten staruszek jest w wieku Lewandowskiego :-) może to dzban, ale na pewno jest postacią wyróżniającą się gra w reprezentacji, poza tym w Hull ma bardzo dobre mecze. Na skrzydłach stawialbym na doświadczenie i młodość :-) wcześniej wspomniany przeze mnie Mierzejewski dałby radę. Dałbym też szansę tym młodym gniewnym typu bida, dziczek, Szymański itp:-) widzę że się nie dogadamy, ja nie chcę Cię w żaden sposób przekonywać do swojego
  • Odpowiedz