Wpis z mikrobloga

Ogarnijcie jakim leniem i #!$%@? jest Brzęczek.

Wyobraźcie sobie, ze jesteście trenerem kadry. Ostatni mecz i zgrupowanie mieliście 3 miesiące temu. Łącznie w tym roku przed meczem ze Słowenią prowadziłeś drużynę w CZTERECH meczach. A mamy wrzesień. Miałeś #!$%@? 3 miesiące, żeby przez całe lato leżeć sobie na słońcu z laptopem w rękach, drineczkiem obok i analizować każdy element gry rywala, obmyślać dziesiątki wariantów na każda sytuację. Planować, analizować, być przygotowanym na każdą sytuację. Każdy normalny człowiek z jakąkolwiek ambicją by tak zrobił - w weekend wycieczka na jakieś dwa mecze żeby obejrzeć reprezentantów z loży VIP, pospać w fajnym hotelu a w tygodniu czas na spokojną analizę nad basenem. I za to zarabiacie parędziesiąt tysięcy złotych co miesiąc.

Każdy normalny by tak zrobił ale nie #!$%@? Wuja Jurek. On jak przychodzi co do czego, gra się nie układa w ważnym meczu wpuszcza na boisko swojego siostrzeńca (żeby Robercik z rekordem występów nie uciekł) i kompletnego debiutanta któremu mówi „próbuj Krystian”. Nie daje mu żadnych wskazówek, nie instruuje go. No #!$%@?! „Próbuj Krystian”. Jak ja tym człowiekiem gardzę to aż brak słów. Patrząc na niego tęsknie nawet za Smudą...

#pilkanozna #mecz #reprezentacja
enzojabol - Ogarnijcie jakim leniem i #!$%@? jest Brzęczek. 

Wyobraźcie sobie, ze je...

źródło: comment_1Sz7kfQQBXVFdtQRmE3PD6hOZaXeY4Wa.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Prylik: czyli jednak zawodowy zarzutkarz z Ciebie, uff. jeszcze parę dni temu chciałeś robić z Grosickiego wahadłowego, polskiego Semedo i wychwalałeś rozgrywki, w których występuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dziglipaf: Czekaj, co? XDDD

Najpierw piszesz "iż predyspozycje naszych zawodników pozwalają nam grać jednym napadziorem i szybkimi skrzydłami", a potem wymieniasz starego Mierzeja oraz Szymańskiego którzy szybcy nie są? XDDD

Powtarzam: a mógłbyś mi wymienić te szybkie skrzydła, za wyjątkiem drewnianego staruszka z Championship? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@takitutej: No tak i w czym problem? Ja kolegę poprosiłem o to by wymienił kogoś ZA WYJĄTKIEM Grosickiego.
A z Grosika robiłem wahadłowego, bo w 3-5-2 nie dasz go na środek pomocy, nie? A może do ataku za Piątka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz