Wpis z mikrobloga

Ostatnio kupiłem Super Mario Maker 2 z rocznym Online za 209zł w Media Markt bo jakiś pracownik nie zauważył, że to droższa wersja i nalepił cenę taką samą jak na te SMM2. Fajne jest to, że po wbiciu na kasę, gdy kasjerce wyskoczyła cena 249zł nie próbowali nawet jakiś cyrków robić tylko normalnie zrabatowali do 209zł. Oczywiście cena była na pudełku "ochronnym" jak na pudełku gry wewnątrz, także nie miałem jak sam sobie tej ceny przykleić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nintendoswitch #supermariomaker2
  • 4
  • 0
@FloweryTaste widocznie cena na produkcie obowiązuje i szkoda im zachodu na potencjalne afery :)

Ja tak kupiłem taniej krzesło w ysku, w niższej cenie z promocji, która skończyła się dzień wcześniej ale zapomnieli zmienić metkę. I też bez problemu się obyło, a różnica prawie 100zl chyba była.
@FloweryTaste Zdarza się, ja tak kupilem sluchawki. Cena na stronie 1399, poszedlem do sklepu stacjonarnego a cena na polce 1149 (ʘʘ). A na kasie cena w systemie 1199. Po krotkiej rozmowie z kierownikiem sklepu sprzedali za cene na polce. Najlepszy zakup ever.