Wpis z mikrobloga

  • 2
@tockar: mi się wydaję, że tak i jeszcze bardziej od nas. Jest tyle galaktyk, które są starsze, gwiazdy i planety starsze i większe od nas, poza tym jest ich miliony, no nawet nie wiemy ile. Prawdopodobieństwo jest duże moim zdaniem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mcmaker: Ostatnio zapytałam o to moją koleżankę i powiedziała, że nie i pierw mówię sobie no okk... Może nie wierzy w ufo. Ale jak zaczęła gadać, że słońce jest największą gwiazdą we wszechświecie, to już mi ręce opadły :)
  • Odpowiedz
@tusiatko: pytanie, czy takowe spotkamy. Może są za daleko. Może mają w nas w------e do czasu odkrycia jakieś technologii, która sprawi, że będziemy "godni" ich poznać. Może nie mają w------e i są wśród nas, niekoniecznie reptilioni. Ja wiem jedynie, że bardzo chciałbym dożyć takiego spotkania. Najważniejsza chwila w historii ludzkości.
  • Odpowiedz
  • 0
@tockar: właśnie mam podobne zdanie. Mi się wydaje, że obi mają do nas dostęp, ale nie chcą nam przekazać swojej technologii, bo może dla nas byłoby np. za dużym szokiem, że do tego trzeba przejść jakiś proces, a nie tak od razu.
  • Odpowiedz