Wpis z mikrobloga

Udostępniam post bez wymazywania danych, bo przecież grupa na fejsie jest ogólnodostępna i każdy może to zobaczyć. Wpis wygląda tak:

Sol Keyboardcat - WROCŁAW - Sprzedam / Zamienie / Oddam


Tabletki antykoncepcyjne potrzebne , że tak powiem , na gwałt. Recepta, opakowanie - obojętnie, nie mam czasu łazić po lekarzach. Najchętniej Microgynon ale resztą też nie pogardzę.

I teraz pytanie: Czy ludzie serio są tak głupi czy to tylko niektóre wyjątki? Zero jakiejś intymności? Zero posiadania czegoś takiego jak 'życie prywatne'? Czy to normalne, że dziewczyna/kobieta oświadcza na grupie sprzedażowej, do której ma dostęp każdy, że potrzebuje tabletek, ale 'nie ma czasu' iść do lekarza? Trochę żenada, że nie chce mieć dziecka, ale jest to dla niej tak ważne, że woli kupić środek antykoncepcyjny na fejsie... Ciekawe.

Może i to brzmi jakbym był jakimś moralizatorem, ale do #!$%@? wafla! Czy ludzie już serio stali się tak głupi i dziwni czy to ja jestem jakiś z czasów króla Świeczka? :/

#facebook #antykorupcyja #ludzietoidioci #ludzietodebile #moralizujo #nierozumiemkobiet #nierozumiemswiata #oswiadczenie #gorzkiezale #wiecejtagowniepamietamzawszystkiezaluje
  • 14
@kate1990: Wiesz, to tak samo głupie, tylko prędzej już zrozumiem zrozpaczoną kobietę szukającą pomocy wszędzie, bo nie chce mieć dziecka albo coś, niż debilkę, która ma ochotę pokopulować, ale nie ma czasu na to żeby iść do lekarza. Btw. czy przypadkiem lekarz pierwszego kontaktu nie może wypisać recepty na antykoncepcyjne? Bo jeśli tak to już w ogóle idiotzm, zajęłoby jej to jakieś 15 minut.
nie mam czasu to wersja nie mam kasy na wizytę prywatną


@brmstufldigart: Ale nie wydaje mi się żeby na wizytę po receptę na tabletki czekało się jakoś wybitnie długo. Wtedy nie miałoby to sensu, a jednak nigdy nie słyszałem żeby kobiety miały jakiś problem z receptami na antykoncepty.

to jak powiedzenie lubię rypanko, ale nie dopuszczam do siebie myśli o ciąży i konsekwencjach


Tak to właśnie wygląda. Ale strasznie mnie to
@nodikv: nie czeka się długo, ale te kilka dni robi różnicę. Już nie pamiętam jak to jest, ale chyba antyki można brać przez kilka cykli non stop- bez przerw na krwawienie. odstawisz tabsy-masz krwawienie i blowjob-week

Zawsze możesz trafić do lekarza, który zapyta o choroby i nie wypisze... tylko zaprosi do prywatnego gabinetu. Słowem coś pani przegapiła i aktywność na fbjest wyrazem zaradności życiowej
@brmstufldigart: Albo robienia z siebie idiotki. Przynajmniej w moich oczach (nie twierdzę, że to ważne, bo to tylko moje gadanie). Niemniej nadal uważam, że szanująca się kobieta nie powinna pisać na fb, że szuka do odkupienia tabletek. Sorry.

A poza tym jak jej się kończą to powinna myśleć kilka dni albo i tydzien, dwa wcześniej. Tak działają zaradni ludzie.
@nodikv: ogólnie trochę dziwne bo słyszałem, że tabletki działają dopiero po jakimś czasie a ona wydaje się chce je zażyć i po godzinie czy po jednym dniu już chce działać z facetem/facetami.

Swoją drogą to mam takie dziwne odczucie co do tabletek - czułbym się bardzo niekomfortowo bez dodatkowego zabezpieczenia typu gumka w przypadku gdyby moja kobieta miała zażywać tabletki. Jakoś nie jestem w stanie temu zaufać do takiego stopnia by