Wpis z mikrobloga

#pogrzebanekroniki cześć trzecia

Dzisiejszego dnia odwiedziłem Górniczą Dolinę, kupiłem pas +10 do siły u Sengratha, przebiegłem się do Gestaha aby nauczyć się wyrywania płytek pancerza pełzaczy oraz aby dowiedzieć się o zbroi z pełzaczy. Zbroja spisuje się wręcz idealnie, 70 ochrony przed bronią pozwala mi na tankowanie większości przeciwników. Dzięki mojemu nowemu cacku mogłem wyczyścić Khorinis z wszelkich bandytów, pełzaczy, jaszczurów, szkieletów goblinów, zębaczy i reszty tego tałatajstwa. Po całej tej rzezi udałem się do miasta i wyuczyłem otwierania zamków, a następnie poszedłem do magów wody celem nauczenia się języka budowniczych. W międzyczasie znalazłem też wszystkie 11 szczawiów królewskich. Po wszystkim nareszcie otworzyłem portal do Jarkendaru ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Plan na jutro to wyczyszczenie Jarkendaru i skupienie się na rozwijaniu siły, pogrzebacz jako tako sobie radzi, ubiłem nim dziś nawet orka wojownika ale na takie walki jeszcze za wcześnie gdyż zajmują one zbyt dużo czasu. Jutrzejszy cel to 110 siły wraz z amuletami, zobaczymy czy mi się uda xD
#gothic
P.....z - #pogrzebanekroniki cześć trzecia

Dzisiejszego dnia odwiedziłem Górniczą ...

źródło: comment_8DFYHer8uCIETb4htDd4OuQv0QxDOlPX.jpg

Pobierz
  • 24
@Magromo: Nie mam pojęcia, zobaczymy jak to będzie szło, najwyżej będę cisnął do 5 rozdziału unikając wszystkiego i dopiero wtedy powoli ekspił. Albo założę pierścień orkowych przywódców i będę miał mniejsze koszty nauki przez 20 punktów ( ͡° ͜ʖ ͡°)