Wpis z mikrobloga

@thus korzystałem, polecam, ale nie wiem z jakim problemem potrzebujesz powalczyć, więc dla Ciebie coś innego może być lepsze.
Możesz poczytać opinie w necie, ale polecam zadzwonić i pogadać przynajmniej wstępnie.
Oczywiście, jeśli coś zadziałało dla mnie, nie znaczy że będzie też dobre dla Ciebie.

I jak zwykle, warto obok zrobić podstawowe badania (morfologię, hormony).
@specjalista_wysokiej_klasy: Spoko, spoko ;). Ja korzystam obecnie, ale chyba mi się kwas z psychoterapeutką zrobił, bo zmieniła trochę pomysł na swój biznes i zaczęła roszady czego efektem jest to, że czułem się już potraktowany przedmiotowo i czuję, że powoli się zamykam.

U mnie to raczej terapia zaburzeń osobowości, więc potrzebuję kogoś jeszcze na 1-2 lata pracy (tak ja siebie szacuję). Poprawa jest znaczna i już wiem z czym się zmagam (m.in.
@Maestro_PM: Jeśli kogoś nadal szukasz to masz już jakieś wyniki :)? Masz od znajomego/znajomej jakieś polecenie godne uwagi? Ja jak będę miał, mogę się podzielić jakby co ;)
@thus: Oh.. nie widziałem nawet że taka dyskusja się tu zrobiła. Nie korzystałem jeszcze, trochę się.. waham i boję z jednej strony, ale chciałem się zorientować w razie gdybym się zdecydował. Jeśli będziesz coś miał, to też bym poprosił o podzielenie się :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maestro_PM: Ja polecam. Jak pisalem - mam troche problemow i cholrenie mi to pomoglo. Warto skoczyc do paru osob tak na jeden raz, zeby zobaczyc co i jak.

Pamietaj, zebys sie dobrze czul. Ja np. wiem, ze musze miec psychoterapete, ktory jest cieply i z którym nawiążę bliskość. Inne osoby lubia bardziej analityczne jednostki itd.

Chodzi o znalezienie kogos idealnego dla Ciebie :)
@thus: Właśnie wiem, muszę znaleźć kogoś odpowiedniego. Moje problemy chyba nie są aż tak poważne ale myślę że jeśli pójdę to na pewno nie wyjdę na tym źle. A ile w ogóle średnio kosztuje taka wizyta? To też muszę mieć na uwadze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maestro_PM: Roznie kosztuje :). Od 70zl do 150zl za wizyte :)

A z czym sie zmagasz? Bo to moze wplynac na rodzaj terapii, zebys mogl dobrac te prawidlowa (nie musisz tu odpowiadać, mozesz kliknac PW jak chcesz)
@thus: Tak naprawdę.. to nie wiem. Od prawie dwóch lat mam wahania systematyczne nastrojów od bardzo depresyjnych po takie super szczęśliwe gdzie mógłbym chodzić po ulicy i przytulać ludzi. I utrzymuje się to dość długo już, powiedzmy dwa tygodnie depresyjne gdzie mnie wszystko dobija, potem nagle powrót do takich normalnych stanów trwający.. różnie powiedzmy miesiąc, jakiś czas bycia super szczęśliwym, znowu normalny stan i znów depresja
@Maestro_PM: Spoko. Ja Ci tutaj osądów nie będę dawał, bo nie jestem do tego wykwalifikowany, ale definitywnie napiszę, że uważam, że to bardzo dobrze, że rozważasz pójście do specjalisty. To - bądź co bądź - bardzo odważne i cieszę się, że jesteś na tyle samoświadomy, że taką decyzję podjąłeś :)!!!
@thus: Trochę czytałem o objawach i wygląda mi to na Cyklotymię. Ale też nie znam się na tym więc nie chcę tym bardziej sam sobie robić diagnozy. Nie wiem kiedy pójdę ale.. wiem, że pójdę na pewno, na to jestem zdecydowany
@Maestro_PM: Nie ma co zwlekać. Serio. Powiem Ci tak - pójdź sobie na jedną wizytę tak "eksperymentalnie". Mnie to strasznie uspokoiło. Pierwszy raz, żeby pójść to się wybierałem jak sójka za morze :P. Okazało się, że to nic strasznego i poczułem się dobrze, bo wiedziałem, że już jestem na prostej i zaczyna się poprawa życia (serio, zeszło ze mnie bardzo). Również weź pod uwagę, że może być tak, że pójdziesz, powiesz,