Wpis z mikrobloga

@krotko_i_zajebiscie: gość w Ciebie wjeżdża bo pewnie tak było i jeszcze zastanawiasz się jak za swoje pieniądze transportować moto. Miałem sytuację, że typ mi wjechał w samochód po czym zbiegł z miejsca zdarzenia, w tym momencie przestałem się przejmować konsekwencjami jakie go czekają. Poza tym regresu nie dają za zwykłe spowodowanie kolizji.
  • Odpowiedz
@ulsterboy to nie tak, sprawca to ktoś ode mnie z rodziny, a ja załatwiam transport bo jak będzie ten motocykl stał sobie pod chmurką to potem będzie tylko więcej roboty do naprawy + nie chcę nadużywać cierpliwości firmy, która użyczyła parkingu, a przed której siedzibą miał miejsce wypadek.

A tak na marginesie to lawety chciałem uniknąć z powodu tego że mam też paru wścibskich sąsiadów i chciałem uniknąć potem typowego w
  • Odpowiedz
W sumie mój błąd - mogłem napisać dlaczego chcę busa w pierwszym poście, za co przepraszam, że tego nie zrobiłem.


@krotko_i_zajebiscie: nie musiałeś niczego pisać, po prostu zawsze wśród odpowiadających znajdzie się mądrzejszy, który wie lepiej.
  • Odpowiedz