Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TYMB4Rk007: Wczoraj dołączyłem do teamu #xiaomilepsze kupując właśnie 9T Pro. Na razie jestem wielce zadowolony. Brakuje mi tylko czytnika linii papilarnych z tyłu, a raczej możliwości ustawienia na nim gestów. No i trochę grubas z tego telefonu (przesiadłem się z Honor 8). Kolega w pracy jest fanboyem Samsungów, ma obecnie Note 9, ale przyznał, że daje radę ten Chińczyk i rzeczywiście nie widać za bardzo różnicy pomiędzy dwukrotnie droższym klocem.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TYMB4Rk007: odpisuje właśnie z Mi 9t Pro i jest to czego oczekiwałem czyli brak notcha. Przeskoczyłem cała epokę notcha. Najlepszy wybór na długi czas, bo tak na prawdę co się zmienia w tych smartfonach z generacji na generację ? Nic. Tak więc jak ktoś zwlekal z zakupem to jest idealna okazja by mieć telefon do kolejnego znaczącego skoku technologicznego.
@TYMB4Rk007: Jak już to szukaj note 9, albo jakiegoś huaweia. Xiaomi nie miałem, więc nie wiem.
Note 8 nie jest zły, ale po roku zachowuje się dziwne. Wiadomo, lekko zwolnił, ale ciągle działa szybko. Mam wrażenie, że aparat jest pogarszany, ale już sam nie wiem. A i bateria to porażka. Przy normalnym użytkowaniu to dotrwa mi od 08:00 do 17:00-22:00, akurat dzisiaj od 07:40 do 21:40 mam 2h sotu i 20%