Wpis z mikrobloga

Kolego @Fiodorczuk, w odniesieniu do twojego stwierdzenia:

Ja nie wale w huja jak inni


Widzę, że przeszedłeś ostatnio jakąś metamorfozę. Przypomnieć ci twoje początki na szkolnej? Albo nawet akcje sprzed 3 miesięcy? Dopiero teraz serce ci jakoś zmiękło, nie wiem, może z jakiegoś powodu zrobiło ci się ich żal. Ale przecież kręciłeś z nich porządną bekę (głównie z bembena, bo do strusia masz słabość), więc ja cię proszę, nie rób teraz z siebie wielkiego dobrodzieja.
Nie odbieraj tego jako atak, po prostu jestem obiektywny i nie zamierzam ci słodzić tak jak bywalcy tego tagu w przedziale wiekowym 15-25.
#kononowicz #suchodolski #patostreamy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czpiej97: mózg człowieka i jego osobowość rozwijają się mniej więcej do 25 roku życia. Osoby w tym wieku bywają bardziej podatne na wpływ otoczenia, są konformistyczne i zwykle idą z prądem. To sprawia, że nie są obiektywne. Niczym się nie "jaram" i zdaję sobie sprawę, że "nie czaisz", nie patrzę na nikogo z góry, po prostu stwierdzam fakt. Fiodorowi po prostu łatwiej jest zaimponować 20-latkowi. Nie denerwuj się.
@PZt37
  • Odpowiedz
@Waldemar_Wpieldor: nie wiem dlaczego uległ tej wzbierającej u widzów fali sympatii względem konfidenta. Może poczuł się źle ze swoją przeszłością (albo odkrył, że Suchodolski stracił dominującą rolę w belwederze - częściowo przez pokazującego pazurki knura, ale raczej dzięki zapatrzonym w niego oglądającym)? Jeśli okazałoby się to prawdą, straciłby i w moich oczach. Ale nieznacznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz