Wpis z mikrobloga

@Luks_x: dlatego juz dawno powinny wzrosnac oplaty za posiadanie auta aby wyeliminowac gniazda ludzi ktorzy pod blokiem trzymaja w jednej rodzinie 5 trupow o wartosci nie przekraczajacej 5k.... no ale to polska auto oznacza majetnosc ? Czy stabilizacje ...
  • Odpowiedz
a to wszystko dlatego że udało się odsunąć PiS od władzy.


@Zarzadca: ci burmistrzowie akurat są z SLD, które źle się kojarzy, więc dla niepoznaki nazwali się "Razem dla Bielan". Jeden z ich radnych kandydował na radnego już w wieku 18 lat, z ramienia SLD oczywiście. I serio nie ma czego zazdrościć, bo jako jedyna dzielnica mamy regularnie smród z 2 (!!!) wysypisk śmieci położonych na skraju.
  • Odpowiedz
@Boska_Klaudia: Menele i sebiksy chleją 24/7, butelki są potem r-----------e o glebę, bo do śmietnika nikomu się nie chce iść. Po psach nie sprząta absolutnie nikt, wiec wszystko jest obsrane łącznie z chodnikami. Dużo śmieci, niedopałków, rozbitych butelek itp. itd.

Ja osobiście wyprowadziłem się stamtąd po tym jak ktoś zesral się na klatce schodowej. Stwierdziłem, ze to dla mnie za dużo.
  • Odpowiedz
@Dolan: Tutaj zrobili fajnie ale widziałeś co odwalili pod 147 i 149? Stary, sfatygowany asfalt jak siedział tak siedzi a obok niego "gustowny" pas świeżego w roli łącznika z nowym chodnikiem, bo przecież z poziomem nie mogli trafić...Jak nie zapomnę to może sfocę.
  • Odpowiedz