Wpis z mikrobloga

Nic się nie zmieni. Tak jak tych starych ludzi "wychowała" wojna i komuna,
tak teraz kolejne pokolenie "wychowuje" 500+ i patologiczna roszczeniowość.

Zobaczycie za te kilkanaście lat, dzieci osiągną wiek 18 lat i skończy się 500+.
Madki osiągną wiek 40+, gdzie duża część z nich po otrzymaniu 500+ postanowiła się zwolnić z roboty i siedzieć w domu, więc będą miały luki stażu pt. 10-15 lat. Nikt ich nie zatrudni, sytuacja materialna się
  • Odpowiedz
Zmieni się, te stare baby, podobnie jak kilka innych grup, to produkt wschodnioeuropejskiej biedy i megalomanii, tkwiącej w każdym starszym Polaku, którego od młodzieńczych lat wychowuje się w duchu zgniłych, polskich wartości takich jak pycha, nie szukanie winy w sobie, mentalność książąt i księżniczek. Naród wychowywany wyparciu własnych wad. Teraz, gdy uderza do nas dobrobyt i przestajemy mieć kompleksy, dopiero zacznie się zmieniać. Biedota zawsze będzie tępa, dwulicowa i zawistna. Miejmy nadzieję,
  • Odpowiedz
@gladagugu: wystarczy zobaczyć elitę internetu na wykopie. Ktoś pisze, że mu zarysowali auto, rozbili i uciekli itp. - najwyżej plusowany komentarz: "na biednego nie trafiło".
Ktoś kupi albo chce kupić mieszkanie - zaraz szambo - "ciekawe skont na to pienionszki", "idioto bańka już pęka" (od 20 lat), "pewnie chcesz wynajmować i zarabiać na tym gorzej niż Żydzi" itp.
Jestem wielkim fanem F1, od lat. Tag F1 poleciał na czarną bo
  • Odpowiedz
@Zborro Wierzę, mam rodzeństwo, lat 12 obie. One są ogarnięte i mądre jak brat, ale z rówieśnikami nie kontaktują się aż tak bardzo, bo uważają ich za debili. Właśnie szkoła, oraz rodzice dają ciała. Dziecko jest bezkarne bardzo często, bo za najmniejsze g---o, które zarzuci mu nauczyciel, szkołę czeka wizyta rodzica, który jest święcie oburzony
  • Odpowiedz
wystarczy zobaczyć elitę internetu na wykopie. Ktoś pisze, że mu zarysowali auto, rozbili i uciekli itp. - najwyżej plusowany komentarz: "na biednego nie trafiło".

Ktoś kupi albo chce kupić mieszkanie - zaraz szambo - "ciekawe skont na to pienionszki", "idioto bańka już pęka" (od 20 lat), "pewnie chcesz wynajmować i zarabiać na tym gorzej niż Żydzi" itp.

Jestem wielkim fanem F1, od lat. Tag F1 poleciał na czarną bo się nie da: "kurła renka, kurła powrut, kurła Orlen oddaj moje sto milionuf" i 50 zdjęć Koterskiego.

Jak aktualnie nadawany g---o reality show typu rolnik szuka żony dodasz na czarną, to w dniu emisji w gorących zostają dwa zdjęcia kotów.

Najpopularniejsze tagi zobacz jakie tam ciekawostki.

Tyle się zmieniło, że zamiast na ławce przed blokiem, to się obsmarowują gównem w internecie.
  • Odpowiedz
Madki osiągną wiek 40+, gdzie duża część z nich po otrzymaniu 500+ postanowiła się zwolnić z roboty i siedzieć w domu, więc będą miały luki stażu pt. 10-15 lat


@markhausen:

Właśnie to mnkd ciekawi. Bo jak bardzo gardzę 500+, to zauważyłem, że z moich znajomych, to wszyscy pobierający 500+ pracują... Faceci z żonami. Na szczęście. Tylko jedna pato rodzina ma jedną osobę pracujacą (facet pracuje, żona siedzi na dupie), ale
  • Odpowiedz
Nic się nie zmieni. Tak jak tych starych ludzi "wychowała" wojna i komuna,

tak teraz kolejne pokolenie "wychowuje" 500+ i patologiczna roszczeniowość.


@markhausen: Aż tak daleko nie trzeba wybiegać w przyszłość. Wystarczy zobaczyć na to co wyrabia się na tym portalu. Szczucie, udostępnianie i wyśmiewanie rozmów z Tindera, zawistne wpisy na przegrywiarskim tagu itp. Kolejne pokolenie już jest gotowe na zmianę warty.
  • Odpowiedz
@gladagugu: Przypominam tylko, że już nawet dzisiaj osoby młode na wykopie przejawiają tendencje januszowskie. Choćby podejście do tematów LGBT jest tak samo nacechowane strachem, zabobonami i obroną przed jakimikolwiek zmianami.
Kiedyś myślałam, że starsi wymrą a młodzi jednak nauczeni życiem będą bardziej otwarci i empatyczni, niestety póki co nie zapowiada się na to.
'Sąsiadka spod piątki to stara k---a' zamieni się w 'Słyszałam, że sąsiadka spod piątki ma penisa, pedał
  • Odpowiedz
@gladagugu: Chlanie pod sklepem znałem tylko z serialu Ranczo, dopóki nie pojechałem za pracą do Polski. Jeździłem po okolicznych wsiach rowerem, żeby odpocząć od pracy i co tam widzę? Ano starzy chleją pod sklepem. No to sobie myślę: "e tam, starzy wymrą, młodzi nie są tacy". No to pojechałem sobie na wieś, niedaleko granicy z Niemcami. Co robi młodzież jak wraca z pracy w Niemczech? Auto do warsztatu, a sami
  • Odpowiedz