Wpis z mikrobloga

Nic się nie zmieni. Tak jak tych starych ludzi "wychowała" wojna i komuna,
tak teraz kolejne pokolenie "wychowuje" 500+ i patologiczna roszczeniowość.

Zobaczycie za te kilkanaście lat, dzieci osiągną wiek 18 lat i skończy się 500+.
Madki osiągną wiek 40+, gdzie duża część z nich po otrzymaniu 500+ postanowiła się zwolnić z roboty i siedzieć w domu, więc będą miały luki stażu pt. 10-15 lat. Nikt ich nie zatrudni, sytuacja materialna się
  • Odpowiedz
Zmieni się, te stare baby, podobnie jak kilka innych grup, to produkt wschodnioeuropejskiej biedy i megalomanii, tkwiącej w każdym starszym Polaku, którego od młodzieńczych lat wychowuje się w duchu zgniłych, polskich wartości takich jak pycha, nie szukanie winy w sobie, mentalność książąt i księżniczek. Naród wychowywany wyparciu własnych wad. Teraz, gdy uderza do nas dobrobyt i przestajemy mieć kompleksy, dopiero zacznie się zmieniać. Biedota zawsze będzie tępa, dwulicowa i zawistna. Miejmy nadzieję,
  • Odpowiedz
@gladagugu: wystarczy zobaczyć elitę internetu na wykopie. Ktoś pisze, że mu zarysowali auto, rozbili i uciekli itp. - najwyżej plusowany komentarz: "na biednego nie trafiło".
Ktoś kupi albo chce kupić mieszkanie - zaraz szambo - "ciekawe skont na to pienionszki", "idioto bańka już pęka" (od 20 lat), "pewnie chcesz wynajmować i zarabiać na tym gorzej niż Żydzi" itp.
Jestem wielkim fanem F1, od lat. Tag F1 poleciał na czarną bo się
  • Odpowiedz
@Zborro Wierzę, mam rodzeństwo, lat 12 obie. One są ogarnięte i mądre jak brat, ale z rówieśnikami nie kontaktują się aż tak bardzo, bo uważają ich za debili. Właśnie szkoła, oraz rodzice dają ciała. Dziecko jest bezkarne bardzo często, bo za najmniejsze gówno, które zarzuci mu nauczyciel, szkołę czeka wizyta rodzica, który jest święcie oburzony
  • Odpowiedz
wystarczy zobaczyć elitę internetu na wykopie. Ktoś pisze, że mu zarysowali auto, rozbili i uciekli itp. - najwyżej plusowany komentarz: "na biednego nie trafiło".

Ktoś kupi albo chce kupić mieszkanie - zaraz szambo - "ciekawe skont na to pienionszki", "idioto bańka już pęka" (od 20 lat), "pewnie chcesz wynajmować i zarabiać na tym gorzej niż Żydzi" itp.

Jestem wielkim fanem F1, od lat. Tag F1 poleciał na czarną bo się nie da:
  • Odpowiedz
Madki osiągną wiek 40+, gdzie duża część z nich po otrzymaniu 500+ postanowiła się zwolnić z roboty i siedzieć w domu, więc będą miały luki stażu pt. 10-15 lat


@markhausen:

Właśnie to mnkd ciekawi. Bo jak bardzo gardzę 500+, to zauważyłem, że z moich znajomych, to wszyscy pobierający 500+ pracują... Faceci z żonami. Na szczęście. Tylko jedna pato rodzina ma jedną osobę pracujacą (facet pracuje, żona siedzi na dupie), ale dla
  • Odpowiedz
Nic się nie zmieni. Tak jak tych starych ludzi "wychowała" wojna i komuna,

tak teraz kolejne pokolenie "wychowuje" 500+ i patologiczna roszczeniowość.


@markhausen: Aż tak daleko nie trzeba wybiegać w przyszłość. Wystarczy zobaczyć na to co wyrabia się na tym portalu. Szczucie, udostępnianie i wyśmiewanie rozmów z Tindera, zawistne wpisy na przegrywiarskim tagu itp. Kolejne pokolenie już jest gotowe na zmianę warty.
  • Odpowiedz
@gladagugu: Przypominam tylko, że już nawet dzisiaj osoby młode na wykopie przejawiają tendencje januszowskie. Choćby podejście do tematów LGBT jest tak samo nacechowane strachem, zabobonami i obroną przed jakimikolwiek zmianami.
Kiedyś myślałam, że starsi wymrą a młodzi jednak nauczeni życiem będą bardziej otwarci i empatyczni, niestety póki co nie zapowiada się na to.
'Sąsiadka spod piątki to stara #!$%@?' zamieni się w 'Słyszałam, że sąsiadka spod piątki ma penisa, pedał jeden'
  • Odpowiedz
@gladagugu: Chlanie pod sklepem znałem tylko z serialu Ranczo, dopóki nie pojechałem za pracą do Polski. Jeździłem po okolicznych wsiach rowerem, żeby odpocząć od pracy i co tam widzę? Ano starzy chleją pod sklepem. No to sobie myślę: "e tam, starzy wymrą, młodzi nie są tacy". No to pojechałem sobie na wieś, niedaleko granicy z Niemcami. Co robi młodzież jak wraca z pracy w Niemczech? Auto do warsztatu, a sami chleją,
  • Odpowiedz