Wpis z mikrobloga

@Prawilny_Czykierek: jak się pracuje w Anglii przez agencje to się ma #!$%@? stawki :) Dobrych parę lat temu też pracowałem w Anglii w fabryce, zatrudniłem się bezpośrednio, na kontrakt, zarabiałem 400 - 450 tygodniowo, w zależności od przepracowanych godzin (10 lub 11 dziennie, 4 dni w tygodniu).
@majkkali: myśle że większość imigracji jednak robi na magazynach i innych fabrykach. Na szczęcie też bez problemu idzie znaleść naszych w normalnych pracach. A co do brexit to wczoraj wbiłem na gov.uk a tam wielki baner ze UK opuszcza EU ostatniego października, w wiadomościach nic nie ma. Ciekawa sprawa, chyba że tak prewencyjnie już dali.
Pobierz russo - @majkkali: myśle że większość imigracji jednak robi na magazynach i innych fa...
źródło: comment_teHaPxefFhPffsK01l1YpOPHmSpXt4YW.jpg
@maze: Jestem IT managerem. Sprawuję pieczę nad wszystkimi systemami informatycznymi w firmie, administracja serwerów, supportu też trochę, budowanie sieci, itd. W Polsce studiowałem, ale filologię angielską (chciałem być tłumaczem kiedyś). Po przyjeździe do UK parę lat temu zacząłem szukać pracy w IT, bo zawsze to po prostu lubiłem i byłem w tym dobry. :)